Alan RickmanI

Alan Sidney Patrick Rickman

8,9
89 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alan Rickman

Bo wku*wia mnie że jakieś wafle są w topce

Vaylander

A mnie wku**iają takie komentarze!

Vaylander

Sam jesteś wafel!! A poza tym nie jest w Top 10, tylko na 12. miejscu. A może mnie wkur*ia jakiś Uwe Boll, czy Sylvester Stallone i nie mieszam ich tak z błotem, tak jak ty Rickmana!!!

Alankoholiczka

Czym cię wku*wiają? Tkwią sobie na dalszych miejscach bo są beznadziejni i jest OK. Nie OK jest natomiast, że wafel wcale nie lepszy od nich jest na 12 miejscu. Co to ma być? Kto na niego głosuje? Jakieś po*ebane nastolatki, oglądające Pottera, które onanizują się na widok takich staruchów?

Vaylander

Skoro go tak nienawidzisz , to po co piszesz na forum o nim? Jak dla mnie to bez sensu. Możesz go nie lubić, ale nie musisz się z tym afiszować.

Vaylander

Szkoda, że tak mało o nim wiesz, bo inaczej wiedziałbyś, że nie masz podstaw do pisania takich rzeczy.

Vaylander

Rickman jest najlepszy niezależnie od tego ile jeszcze takich tematów założysz na forum.

yindywiduum

zgadzam się z wszystkimi na górze poza osobą która dodała ten jakże porąbany i bezsensowny temat pozdrawiam wielbicieli Alana R. lofciam go ; ]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones