Alan RickmanI

Alan Sidney Patrick Rickman

8,9
88 939 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alan Rickman

Tego typu tematy zapewne przewijały się na tym forum już wiele razy, ale muszę to
powiedzieć, GDYBYM MIAŁA GŁOS JAK ALAN, NIGDY, PRZENIGDY BYM SIĘ NIE
ZAMYKAŁA. Toż to czysty, niczym nieskalany seks. Gdy go słyszę, naprawdę, przysięgam,
miękną mi nogi.
Facet ma 67 lat, a ja z wielką chęcią oddałabym mu się przy pierwszej lepszej okazji, choćby
po to, żeby móc już zawsze słuchać Jego głosu.
Arcymistrz.

felices

http:/ /www . youtube . com / watch?v=sW8hK80OhbU
To dla wszystkich, którzy mają dokładnie tak samo jak ja !

felices

cholera, zrobie sobie operacje strun glosowych coby zniewalac kobiety ;p a tak na powaznie, mimo iz jestem favetem, to zgadzam sie z toba w pelni. Ps:ja mam tak jak ty z Beth Gibbons, wokalistka Portishead ;)

echoes222

Musze przyznac, ze jej nie znam, ale z pewnoscia poslucham. Moze polecisz jakas piosenke lub album? :)

felices

co do albumu, to zdecydowanie "Dummy". Co do piosenek...na YT znajdziesz bez problemu "Give me a reason","Glory Box" i "Roads" (polecam na poczatek zwlaszcza te ostatnia :) ). To bardzo klimatyczny zespol, ale ma nieco depresyjne teksty ;)

echoes222

Czyli cos dla mnie! :)

felices

Cudze chwalicie, Swego nie znacie,Sami nie wiecie, Co posiadacie - obowiązkowo posłuchać głosu Jacka Mikołajczaka i obejrzeć Czas Honoru - Jacek gra Otto :)

SnapeForever

Na pewno zobacze :) Zeby nie bylo, nie tylko do Alana mam taka slabosc, a do kazdego meskiego osobnika z takim glosem, wiec na sto procent ogladne!

felices

znaczy w serialu to nie aż tak słychać (ale rola świetna) , znajdź sobie Liczby Charona audiobooka

SnapeForever

Okej, dziekuje bardzo :)

felices

Jako zadeklarowany hetero stwierdzam, że facet jest niesamowity zarówno jako głos jak jako aktor.
A posłuchaj Portishead koniecznie! Będą gwiazdą tegorocznego sacrum - profanum w Krakowie! :)

felices

Alan Ma najlepszy głos na świecie zresztą nie tylko głos ale ruch ciała twarzy

felices

Całkowicie rozumiem... Ale on poza głosem ma także zupełnie niesamowite spojrzenie... Ach...

użytkownik usunięty
felices

coś w tym jest ;]

felices

Jak to moja znajoma stwierdziła "Rozbiera głosem..."
Interesujący mężczyzna jak rzadko który. :)

ania20s

Zgadzam się na 100000...% z Twoją wypowiedzią!!!

felices

piosenka mi sie nie podoba, jednakze "Alan reads Shakespeare's Sonnet 130" urzekł mnie ;o hehe także komentarze pod spodem "My ears just lost their virginity." lub "Can I get pregnant from this?" :D polecam

MeMarie

za taki głos można zabić :D
nie ma co się oszukiwać - koleś ma 67 lat a nie jedna by się na niego rzuciła ;)

nie podoba mi się piosenka podana powyżej, Alan brzmi jakby go dusili
za to "kisiel w majtkach" na połączenie boskiego głosu Alana i piosenki po francusku
chociaż Szekspir w jego wykonaniu także mnie urzekł
http://www.youtube.com/watch?v=3mTHqyNe9MA

Puciekss

właśnie, w tej piosence brzmi dziwnie...w zasadzie to francuska też jakoś specjalnie mi nie podchodzi, bo nie słychać tego "czegoś" w jego głosie co kusi, urzeka, owiewa tajemnicą...och, naprawdę ma wspaniały głos. To moje najnowsze odkrycie dzięki Wam ;)

MeMarie

jednak oddałabym wszystko żeby Alan Rickman mi tak zaśpiewał ;)
chociaż pięknie brzmi także w piosence z filmu Sweeney Todd 'Pretty Women"
akcent + głos

no i nie da się ukryć że jest też seksownym tancerzem - "In Demand - Texas"

Puciekss

O matko! tak jaki on jest BOSKI w tym teledysku...zawsze go tam uwielbiałam...a dzis posłuchałam go specjalnie ... kocham piękne męskie głosy :)

Puciekss

Noo! Jest cudowny ma w sobie to coś :) Jego głos zwala z nóg i jego spojrzenie ;) A gra ? Matko ja kocham jego grę :D

Puciekss

Matko ! :D On umie podrobić trochę francuski akcent :D W sumie w ,,Closet Land'' świetnie operuje głosem więc się nie dziwię :D

felices

Znalazłam prawdziwych przyjaciół!! A już myślałam, że jestem zboczona, bo mam kolekcję MP-trójek Alana ;)

aneczka102

hahahaha :D Nie no ja sobie słucham jak śpiewa kawałek piosenki Stereophonics-Just Looking <3 Piosenka cudowna :D I jak Alan ją nuci w ,,Snow cake'' padam na twarz :D xD

mmisiunia09

hahaha :D
moi znajomi mi powtarzają ze jestem nienormalna - nie potrafią zrozumieć że ten facet nawet po 60 jest boski a jego cudowny głos zwala z nóg lepiej niż niejedny kaloryfer jakiegoś wymuskanego 20latka xd

Puciekss

Jejciu, moi ludzie!!! A swoją drogą jeszcze 1 głos męski mi się podoba ( z genialnym angielskim akcentem) http://www.filmweb.pl/person/Matthew+Goode-69814

netka1201

ojjj ten głosik też dobry :D
koles tez niczego sobie (ogli lepsze zdjęcie dac na głównym bo wygląda jak jakis niedorobiony nastolatek i kojarzy mi się ze światem wg malcolma xd )

Puciekss

Ty wiesz, ze pomyślałam to samo??

netka1201

<5>
jakas telepatia miedzy fankami Alana ? :D

Puciekss

Możliwe <3 Uwielbiam go xD

aneczka102

Kocham ten głos,charyzmę ,sposób w jaki patrzy i porusza się Alan Rickman. Wiem mój post nie wnosi nic nowego,ale musiałam się tym z kimś podzielić,z kimś kto nie patrzy na mnie jak na wariatkę znając datę jego urodzin .Kolekcja mp3 z głosem Alana........... to jak przenieść się do raju.......zazdroszczę............powiedz proszę jak znaleźć coś takiego

Juillett

O Alanie R. mogę rozmawiać wieczność, obejrzałam wszystkie filmy w których występuje po parę razy, a Jego głos, porównywany z czarnym aksamitem, kocham i wielbię. Bardzo żałuję, że te geny się zmarnują i chociaż jestem z natury skąpa, temu Panu podarowałabym nieśmiertelność.

felices

Przyznaję, że głos Alana Rickmana jest charakterystyczny i skupia uwagę widza/słuchacza. Ale moim zdaniem inni aktorzy mają lepsze głosy np: Christopher Lee, Jon St. John z gry Duke Nukem a z polskich Tomasz Marzecki.

felices

Jako zadeklarowany hetero stwierdzam, że ten pan ma nieziemski głos i mógłbym go słuchać na okrągło, choćby czytał książkę telefoniczną.

ZelaznyCzlowiek

Lucy Maud Montgomery pisała niegdyś o poetyckim recytowaniu tabliczki mnożenia ;) w każdym razie wiadomo, o co chodzi.

felices

to prawda :) jego głos to poezja, nie ma słów <3

felices

Kążdy ma swojego Alana.
To jest mój:
https://www.youtube.com/watch?v=-mEUTq6R2oU
bo nikt nie mówi lepiej "yippee-ki-yay" od Rickmana, nawet Bruce Willis
https://www.youtube.com/watch?v=LUDntpV_HdQ
bo odwołał... święta!
https://www.youtube.com/watch?v=1Y-jTaPLod0
bo usiłował śpiewać :-)
Kochany Alan

AutorAutor

No, ten głos jest fenomenem: jest niesamowicie melodyjny, niby mówi, a tak jakby nucił, niby pełnym głosem a jak gdyby szeptał. Zastanawiam się, jak on czuł się z tymi emocjami, które wywoływał w ludziach, sam siebie określał jako "niezgrabnego", chyba nie spodziewał się, że będzie okupował rankingi najseksowniejszych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones