Alejandra Barros

Alejandra Barros del Campo

8,5
39 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alejandra Barros

Ona jest najpiękniejsza - takie sprostowanie co do mojego wcześniejszego tematu :)

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Zgadzam się :)

:) :)

chciałam do Ciebie napisać prywatną wiadomość, ale nie mogę xd zablokowałaś sobie? widziałaś co się działo dzisiaj w Dzikim Sercu? padłam ze śmiechu xd

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Chyba nie ,zresztą sama nie wiem coś kiedyś klikałam i być może nieświadommie zablokowaałam ,muszę sprawdzić,potem Ci napiszę.
Tak oglądalam ten istny cyrk , Octavio porwał wczoraj Lupite , a Maricruz dzisiaj jak szalona robiła wszystko aby ją odzyskać ,no cóż obudziły się w Octaviu ojcowskie obowiązki ,fak faktem nie był nawet na chrzcinach córki , a nawet nie uczestniczył w wychowaniu ,a teraz tatuś roku się znalazł. Octavio coraz bardziej mnie zadziwia.

ok ok :)
Octavio nie zależy ani na córce ani na synu, porywając Lupitę chciał tylko skrzywdzić Maricruz, bo wierzy w jej romans z Jose Antoniem. Nawet gdyby to była prawda to nie powinien mieć do niej o to pretensji, przecież sam się ożenił i ma drugie dziecko ;/

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Octavio hipokryta ,sam się wyparł córki ,a teraz chce pokazać jakim jest odpowiedzialnym tatusiem ,..< głupiec .

ano właśnie ;/ dzisiaj nie oglądałam było coś ciekawego?

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Octavio oddał coreczkę ,bo Maricruz zaszantażowała ,że powie wszystko o chorobie Simony ,a ten tchórz bał się i oddał córkę ,Potem Simonka nalegała żeby Octavio powiedział całą prawdę ,ale ten nie chciał ,poszła do Miguela nalegała no i wreszczie po przysiędze na swe dziecko ,że nie powie skąd się dowiedziała .Migel wszystko jej wyjawił.,ale ma udawać ,że nic nie wie ,)
AHA znów planują odebrać córeczkę Maricruz tym razem Simonka chce a Octavio się sprzeciwia ,to było na końcu.

ale jaja dobre xd szkoda, że nie widziałam xda a nie wiesz co się stanie z Simoną na koniec? wyzdrowieje?

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Chyba tak ,będzie miała operacje i podobno zwiąże się z doktorkiem który będzie ją leczył .

no to fajnie :) nie chciałam, żeby umarła.

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Racja ,ja też nie lubię gdy postacie z telek umierają ,wolę jak wyjeżdzają w podróż ,lub znajdą swa wielką miłość.
Wiesz jeszcze nie słyszałam jak ma naimię synek Solity .Maricruz to wiemy że ma Lupitkę ,Miguel ,małego Miguelitka ,Simona synka Octavika ,ale Solity niewiadomo ,tak samo z synkiem Ester.

Trafne spostrzeżenie! dziwne.. w ogóle zaskoczył mnie Jose Antonio, że sprzeciwił się temu, że Octavio odebrał córkę Maricruz xd nie spodziewałam się po nim xd

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Jose Antonio ma sto tysięcy myśli na minutę.

fakt xd

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Wiesz ale mnie wkurzył ostatnio ten bydlak Octavio, głupek przeczytał byle jaki list o Maricruz i od razu uwierzył jak dziecko ,ze jest niemoralna ,potem jakie różne brzydkie słowa o matce swej córeczce mówił ,nazwał ją puszczalską i dziw**ą ,Nie podobało mi się to jeszcze rzaden prot tak się nie zachował jak on .

mi też nie... sam jest niemoralny... ma żonę a ugania się za byłą ;/ gnojek. Maricruz go powinna w dupę kopnąć i znależć sobie innego ;/

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Właśnie ,Maricruz powinna zapomnieć o tym bezczelnym dupku. I związać się z kimś to ją będzie wielbił i szanował ,ale niestety to jest telka i Maricruz będzie kochała tego idiotę.

no niestety ;/ dobrze że niedługo się kończy bo to jakaś masakra ;/

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Czym bliżej końca tym gorsza ,) normalnie denerwująca telka same bezsensowne zapychacze ,nie potrzebne wątki nagrane.
Raz obejrze tą telkę ,ale drugi raz już bym napewno nie obejrzała, nawet dla ABC.

ja tak samo, to by była tortura ;/
Reklamowali już ''Kotkę''. Tego to nawet nie ruszę...

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Podobno La gata nie była tak mocno absurdalna jak dzikie serce ,no i proci nie byli tak postrzeleni jak Maricruz i Octavio,ale ja nie wiem czy to prawda ,bo nie oglądałam/;
Zresztą wiadomo bylo że wyświetlą Kotkę ,bo jak zwykle telka z Maite musi być,jakby nie było innych aktorek ,dosyć jeszcze że Viliam Levy jej nie partnerował.

no dokładnie już patrzeć się nie da na Maite i Williama ;/ ale i tak nie mam ochoty na ta telke ;/

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Ja tak samo ,nie będe oglądała zajrze tylko od czasu do czasu ,jak nie zapomnę oczywiście ,bo ja kilka razy tak miałam , nie oglądałam danej telki regularnie, tylko sobie obiecałam zobaczyć kilka ostatnich odcinków ,no i zapomniałam o niej przypomniało mi się dopiero po jakimś czasie. Ciekawe czy tym razem tak będzie z Gatą ,ale chyba czuje ,że tak bo nie jestem fanką Perroni.

hehehe dobre :)A dzisiaj śniła mi się Rubi, chyba już tego nigdy nie obejrzę xd

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Wiesz co sobie pomyślałam ,że ta mała Lupita z Dzikiego serca mogła by zagrać córeczkę Rubi ,gdyby oczywiście była nagrywana teraz ,ta mała jest trochę do niej podobna ,ma kręcone wloski i niebieskie oczy tak jak Rubi.

Masz rację! Faktycznie podobna obie piękne :D Z Barbarą Mori zamierzam obejrzeć film ''żona mojego brata'' oglądałam trailer i wydaje się spoko.
Dzisiaj wreszcie oglądałam Dzikie Serce bo miałam przerwę -Simona świetnie udaje wariatkę hahaha uśmiałam się :D
Miguel tez mnie rozwala xd patrz jaka gnida się z niego zrobiła, cicha woda xd

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Jest zabawna ,najlepsze będzie jak przyjdzie do Maricruz ,bo będzie myślała ,ze to Lucia i będzie rozmawiała z Maricruz myśląc że jest Lucią ,to bedzie świetny odcinek ,obejrzałam kawałek ,chyba będzie jutro ,albo w poniedziałek Simonka będzie grała u niej w domu na pianinie/].
No, kto by pomyślal ,że taki zachłanny się zrobi ,w Marimar Renato taki nie był ,dobry się zrobił i pogodził się z Marimar ,i pośubił () Inocencię ,tę role ,w Dzikim sercu odgrywa Simona

To już nie mogę się doczekać :D
No strasznie zachłanny, ale cóż... teraz większość ludzi taka jest.
Hmm to ciekawe jak zmienili wątki, tak jak z Jose Antoniem.

Nawiasem mówiąc dobry aktor z tego naszego Camila :D

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Genialnie odgrywa swa rolę.

W telkach niemal wszyscy grają bardzo dobrze :)

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Racja ,potrafią wczuć się w swoje role .jakby to było naprawde.

a krytykują ich najbardziej ci, którzy nigdy telek nie oglądali xd

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Właśnie nawet minuty telki niektórzy nie oglądali a krytykują.
Dla mnie bezsensowna telewizja by była bez telki ,nie muszę oglądać wszystkich produkcji ,ale chociarz z ulubieńcami i wybraną telkę .

wiadomo :)

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Oglądalaś dzisiejszy odcinek MC z Simonką grającą na pianinie.?

Nie, nie było mnie w domu :( ale obejrzę go xd

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Fajny był odcinek ,oczywiście jak zwykle nudny ,ale Simonka myśląca ,że Maricruz to Lucia ,było dobre.}

muszę to zobaczyc xd

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

A jeszcze najlepsze było na końcu jak Miguel rozmawiał z Octaviem o Simonie że niby już nie żyje ,różne czarne scenariuszy wymyślał Miguel ,a tu nagle ktoś puka do drzwi i słychać głośny śmiech Simony ,wyobraż sobie miny tych głupków.

hahahahaha głupi i głupszy xd

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

dokładnie :)

obejrzałam te sceny ,kiedy Lucia przyszła do MC niezła beka :D

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Raczej Simona :) ,. to był świetny odcinek.

taa Simona xd myślę jedno piszę drugie xd
No uśmiałam się xd

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Ha , nic nie szkodzi .>.]
Simona szaleje ,dziwne że wszyscy wiedza jaka jest Simona ,a nikt nie zajrzał do pokoju dziecięcego sprawdzić co się dzieje tylko wszyscy siedzieli spokojnie ,dopiero po jakims czasie Ofelia zrobiła hałas że dziecka nie ma ,normalnie śmiechu warte co wyprawiaja w tej telce/

no z tego też się uśmiałam xd Octavio w końcu wysłał Ofelię jakby sam nie mógł sprawdzić co z dzieckiem w ogóle to wygląda tak jakby celowo narażał chłopca na niebezpieczeństwo xd
To jedna z najgorszych telek, jakie oglądałam ;/

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Zgadzam się >)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones