Aleksandra DomańskaII

6,6
7 630 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Domańska

Poziomem inteligencji i elokwencji tej aktorki. Głupia jak but z lewej nogi. Jest sympatyczna, ale to jej nie ratuje.

lsd_flashback

Po czym wnosisz, że jest głupia? :o

jest_gitara

Po tym, że oglądałam odcinek "Milionerów" z jej udziałem i bodajże Michałem Czarneckim - wiedzą to się nie popisał ani on, ani ona. Jednak on przynajmniej potrafił się wypowiedzieć. A ona... tragedia. Wypowiedź na poziomie dziecka z podstawówki i to jeszcze takiego, które ma problemy z j. polskim. Oprócz tego głupkowate zachowanie, chichra się jak głupia cały czas, w pewnym momencie oglądanie tej farsy stało się niesamowicie męczące.

lsd_flashback

Mhm. Czyli nie znając jej osobiście, tylko po wrażeniach z programu telewizyjnego, który był tak zmontowany, żeby "zrobić" większą oglądalność uważasz, że możesz ją ocenić? :(

jest_gitara

Tak, mogę ją ocenić, bo mam takie prawo, zresztą temu służy to forum. Jak chcesz koniecznie się kłócić, to wiedz, że oglądałam jeszcze tę panią u Wojewódzkiego, a także w kilku innych wywiadach i w każdym z nich wypadała tak samo - czyli miernie. Jeszcze jakieś problemy? :)

lsd_flashback

Haha. Też oglądałam i nie podzielam twojego zdania. Nie chcę się koniecznie kłócić, tylko bronię osoby, która nie zrobiła nic złego, a jest obrażana.

jest_gitara

Nie obrażam jej, tylko stwierdzam fakty. I nie jest to odosobniona opinia, wystarczy spojrzeć na komentarze innych użytkowników. Tak jak napisałam wcześniej - sympatyczna, ale głupiutka. Wstyd, że jest aktorką i reprezentuje taki poziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones