Aleksandra Hamkało

6,2
10 528 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Hamkało

właśnie obejrzałam proram Kuby Wojewódzkiego z jej udziałem dziewczyna jest bardzo ładna i ma ciekawy głos ale wydaje się dość zuchwała i wg mnie jest irytująca

asixxxxx

wg mnie jest cholernie irytujaca! tez ogladalem ten program i mimo iz mi sie z wygladu podoba to niewytrzymalbym z nia godziny. Dziewczyna nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Najbardziej podobalo mi sie jej zaklopotanie jak Kuba i Nergal zaproponowali zeby powiedziala po angielsku jakich rad udzielil jej Seagal (bezcenne)

damiants

heh to fakt zakłopotanie było zabawne:) a dziewczyna zachowuje się jakby sława jej do głowy uderzyła, w d**** się poprzewracało, przykre, bo tak nie zjedna sobie ludzi, możze z wiekiem jej to minie:)

asixxxxx

Też oglądałam dzisiaj ten program i postanowiłam obejrzeć to cudo, które tak zachwalała A. H. Hmmm, niestety gra aktorska jak dla mnie troszkę trudna do przełknięcia. Więcej pokory Pani A. H. i do roboty zdobywać warsztat i doświadczenie!
PS. Dziewczyna śliczna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones