Aleksandra Hamkało

6,2
10 536 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Hamkało
jasiu15

Za twarz to idź sobie oceniaj gdzieś indziej, tutaj oceniamy grę aktorską oraz inne zdolności związane z filmem/kinem.

jasiu15

Za co wyższe oceny?
Gra aktorka marna i wcale ta Pani nie jest ładna...

pomyluna18

Jest więcej niż ładna. Gdyby same takie nieładne chodziły po ulicach...

jasiu15

Bez komentarza.

pomyluna18

Dziewczyny są tak zazdrosne o urodę innych dziewczyn, że przesłania im to trzeźwy osąd :)

jasiu15

yyy no raczej nie za bardzo. Jestem dużo ładniejsza od tej.... Pani!
a no i jakbyś nie wiedział, TU SIĘ OCENIA TALENT AKTORSKI, którego brak Pani yyy.... Hamkało ? Tak Hamkało, zdecydowanie ... A nie "ładną buzię"

pomyluna18

Nie jestem przekonany, że na filmwebie ocenia się talent aktorski - bo niby za co mieliby tak wysokie noty np Johnny Depp, Brad Pitt czy Heath Ledger. Ja oceniam za samą buzię, daję 10

jasiu15

Mhm... Porównałeś właśnie gwiazdy światowego rormatu, które grają znakomicie do Hamkało? Brawo...
Ps. Gratuluje, skoro nie kierujesz się niczym innym tylko wyglądem.

pomyluna18

Mhm... Porównałeś właśnie gwiazdy światowego formatu, które grają znakomicie do Hamkało? Brawo...

pomyluna18

Mhm... Porównałeś właśnie gwiazdy światowego formatu, które grają znakomicie do Hamkało? Brawo...

Ps. Gratuluje, skoro nie kierujesz się niczym innym tylko wyglądem.

pomyluna18

akurat w tym przypadku kieruję się tylko wyglądam - nie widziałem z nią żadnego filmu, za to widziałem wywiad i mnie zauroczyła :) a to, że wymienieni aktorzy są gwiazdami, nie znaczy, że dobrze grają. Podobnie jak fakt, że Celine Dion sprzedała 200mln płyt nie znaczy, że dobrze śpiewa. Podałem ich jako przykład na to, że ładna buzia wywindowała ich wysoko w rankingu.

jasiu15

Ale akurat Johnny Depp dobrze gra. Więc nie wiem o czym Ty piszesz do mnie *-*
Skoro nie oglądałeś to jej nie oceniaj za ładną buzie, bo inteligencją ta Pani nie grzeszy...
W wywiadach wypowiada się pusto, bez jakichkolwiek emocji w głosie. Żenada, żenada totalna.

jasiu15

http://www.youtube.com/watch?v=jUGT963r0cQ
proszę tu masz zwiastun Big Love ! Możesz sobie zobaczyć jaką jest cudowną aktorką, już po zwiastunie widać ....

pomyluna18

http://www.youtube.com/watch?v=jUGT963r0cQ

pomyluna18

średnio gra chyba

jasiu15

średnio? za dużo powiedziane... Niby jest po szkole aktorskiej, a gra tak niewyobrażalnie sztucznie, że tego się nie da opisać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones