Aleksandra Hamkało

6,2
10 401 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Hamkało
użytkownik usunięty
kojka1990

z nergalem

kojka1990

kurcze ale momentami jest podobna do Katarzyny Maciąg z lekką domieszką Olgi Frycz.
Swoją drogą już mnie ciekawi jak dalej potoczy się jej kariera, ma bardzo miłą twarz w związku z czym mam nadzieję, że nie będzie musiała grać w sweetaśnych polskich komediach, tylko dostanie dobre role w "świeżych" filmach, nawet niech rzadko ale porządnie - patosu za dużo już w polskiej kinematografii dlatego ja stawiam na odmienność i niezależność.

kojka1990

pierwszy raz ją dzisiaj widziałem u kuby i muszę przyznać że pozytywnie mnie zaskoczyła ;) laska zdaje się być niekompromisowa i oryginalna, oby tak dalej ;)

evertop

też pierwszy raz ją widzę i mam podobne zdanie

evertop

naprawdę pozytywnie zaskoczyło Cię jak wypowiadała się z lekceważeniem o pracy na planie teledysku Nergala? Albo jak stwierdziła, że bardziej podobało jej się jak ona śpiewała tą samą piosenkę co Ada Szulc?

mala_n

a czy oni to jakieś święte krowy? lubię Nergala, do Ady Szulc nic nie mam, ale to co Hamkało było śmieszne, szczególnie jeżeli chodziło o tą piosenkę ;) jeżeli odebrałaś to na poważnie, to pozdrawiam ;) w ogóle, ciekawe na podstawie czego oceniłaś ją na jedynkę...?

evertop

Nie twierdzę, że to święte krowy, ale Nergal powierzając jej rolę w teledysku dał jej jakąś tam szansę, tym bardziej, że jest sławny nie tylko w Polsce i uważam, że chociażby dlatego powinna się o tej pracy wypowiadać w sposób mniej lekceważący. Poza tym Nergal podkreślał, że wiele osób pytało go o Olę, że jego zdaniem Ola zrobi karierę (był naprawdę miły) itp, a ona na pytanie Wojewódzkiego, dlaczego przyjęła pracę w teledysku zespołu którego nie słucha, którego muzyki nie lubi (...) stwierdziła - bo to był po prostu kolejny job. Trochę umniejszyła to wszystko...
Dlaczego dałam jedynkę? Ponieważ nie zgadzam się z wysoką oceną Oli na filmwebie. Przykro mi, ale mnie Ola nie przekonuje, a jeśli wypowiedź o Adzie Szulc to był żart to tylko podkreśla, że po raz kolejny mnie nie przekonała.

mala_n

Przecież to nie Nergal jej powierzył rolę w teledysku, tylko producent. Nergal zapewne miał w żopie co za dziewczyna to będzie. Dalej, skoro sama stwierdziła, że kasa z tego średnia - to bardzo dobrze! Nie pieprzy głupot przynajmniej. Nazwisko Oli stało się przez ogólnie rozumiany testosteron po premierze owego teledysku. Ale to tylko teledysk! Co miała powiedziec, skoro robiła takie rzeczy od dawna, czyli castingi i rózne występy? Po prostu kolejna praca i kolejny sposób na zarobienie kasy. Dalej, Nergal nie jest sławny, tylko rozpoznawalny w Polsce i w pewnych kręgach na świecie.
A propos Ady Szulc, to o ile lubię tej panny głos u umiejętności wokalne, to poziom nagrał jej zespołu jest po prostu słabiutki, również jej wokal w nim, a więc bym się nie zdziwił jakby próba Hamkało z tą fajną barwą głosu była bardziej udana :)
Bezkompromisowa dziewczyna, nareszcie! Na plus :)

era

Odpowiedź na Twoje pytanie: mogła powiedzieć - wiesz to było coś innego, czego nie robi się na co dzień, było to pewnego rodzaju wyzwanie, mogłam tą rolą pokazać, że jestem wszechstronna i nie chcę grać tylko grzecznych dziewczynek. Na taką odpowiedź bardziej liczyłam, a nie - bo to kolejny job...
Nie bierz każdego mojego słowa tak dosłownie.. Wiem, że to nie Nergal przeprowadził casting, ale ostatecznie musiał ją zaakceptować. Sławny, rozpoznawalny - dla mnie to wyrazy bliskoznaczne.
I chyba przyznasz, że Nergal da jej szansę? To nie był pomysł Kuby, żeby ją zaprosić.
Nie wiem jak śpiewa Ada Szulc, nie wiem jak gra jej zespół - szczerze mówiąc nigdy jej nie słyszałam, może i Ola śpiewa lepiej absolutnie tego nie kwestionuję, ale nie musi podcinać Adzie skrzydeł - piosenka jest fajniejsza jak ja ją śpiewam. Więc czemu Ola nie śpiewa piosenki do filmu?
Trochę pokory.
A o kasie nic nie pisałam...
No dobrze, ale dla odmiany powiedz mi, co tak bardzo spodobało Ci się w wypowiedzi Oli? Bo ja mam wrażenie, że dużo sobą nie zaprezentowała, ale może się mylę.

mala_n

Bezkompromisowośc i lekkośc w odróżnienie do zepsutych szołbizem polskich selebritis :)
Oli wykonanie znalazło się na ścieżce do filmu, przeszło Ci coś mimo uszu. Sama powiedziała.

era

Tak słyszałam, że jej wykonanie znalazło się w filmie :)

mala_n

ale pieprzysz :p nie było widać, ze laska sobie jaja robi ? trochę dystansu ci potrzeba... Poza tym aktorstwo to jest właśnie TYLKO PRACA. Aktorzy na tym zarabiają kasę, co jest dziwnego w powiedzeniu, że to była kolejna robota ?? Nie słucha behemota to miała nie przyjąć pracy ??
Poza tym dziecinne jest dawanie 1 "bo chcę zniżyć komuś średnią" :/ "podcinać skrzydeł" hehhe to już nie można nikogo skrytykować, bo podcinamy mu wtedy skrzydła ?? bezsensu :P
A może nie zaśpiewała, bo jej producenci nie pozwolili, co ?? :P W ogóle to rozmowa była krótka i nie miała za bardzo kiedy dużo zaprezentować hehehe, ale wydała mi się sympatyczna, z głową na karku i właśnie fajnie bezkompromisowa...

pixi222

Nie zrozumiałeś/zrozumiałaś mojej wypowiedzi... Nie mówiłam, że nie powinna przyjąć pracy... Ani nie uważam, żeby skrytykowała Adę.
Jeśli producenci nie pozwolili jej zaśpiewać to chyba nie zaśpiewała tej piosenki lepiej.
Może i jestem dziecinna, ale nie mogę już komuś dać 1, bo nie podoba mi się jego gra aktorska?

mala_n

'Dlaczego dałam jedynkę? Ponieważ nie zgadzam się z wysoką oceną Oli na filmwebie.'
Przecież Ty dałaś jej 1 z tegoż dziwnego powodu. Ocena aktorów na filmwebie to 20% aktorstwa, 30% sympatii i 50% aparycji. Także te 7 to i tak relatywnie niedużo...
Dalej, gdzie widziałaś jej grę aktorską? :D

era

No ja nie wystawiam ocen na podstawie aparycji... Gdybym tak robiła z pewnością ocena dla Oli byłaby wyższa...
Nie zgadzam się z wysoką oceną Oli na filmwebie, ponieważ jej gra aktorska mnie nie przekonuje. Czy to jest zmiana argumentacji?
pixi222 masz dla mnie jeszcze jakieś wytyczne odnośnie oceniania?
Gdzie widziałam jej grę aktorską? Wystąpiła przecież w kilku filmach/serialach.
Poza tym wydaje mi się, że to wątek o występie Oli u Kuby, a nie o tym jak to ją ocenia...

mala_n

Nie wiemy, dlaczego zatrudnili Adę :P Poza tym pewnie powiedziała to, żeby dogryźć Kubie, bo jak wiadomo Kubuś wspierał Adę w X-fcatorze .... Poza tym Ada nie śpiewa dobrze :P jest strasznie mdła i nijaka... I nie dziwię sie, że Ola tak powiedziała....
Zmieniłaś teraz argumentację 1 hehehe ciekawe... lepiej zastosuj mój patent i nie oceniaj wcale osób, których nie lubisz lub nie widziałaś w kilku filmach...

mala_n

Lepsze to niż bezkrytyczne lizanie dupy, co jest niestety o wiele bardziej powszechne. Mówi co myśli i za to ma u mnie propsy.

kojka1990

A ja odniosłam wrażenie, że jest cwana, pewna siebie i dojdzie do celu choćby nie wiem co.

franklysaid

Miałam podobne odczucie. Dziewczynka zarozumiała, trochę bezczelna a filmografie ma słabiuteńką. Niech najpierw coś osiągnie a później się mądrzy. Generalnie odniosła na mnie bardzo zle wrażenie, a przed programem u Kuby nigdy o niej nie slyszalam i niestety pomimo ze ogladalam sale samobojcow nie pamietam jej z filmu co oznacza ze jest malo wyrazista.

Wild_Roses

(z całym szacunkiem) to, że ty jej nie zapamiętałaś to jeszcze nie wyznacznik jej wyrazistości :P to kwestia twojej pamięci... 1 osoba to za mało na taką ocenę :P
Poza tym to nie "dziewczynka" ona ma 23 lata... A "mądrzyć się" ma prawo każdy bez względu na wiek, jeśli ma coś do powiedzenia, a ona akurat miała....

Wild_Roses

podpisuję się pod tym :) .

Wild_Roses

Dokładnie. Ja nie lubię takich ludzi, którzy ( za przeproszeniem) - mają wyżej dupę niż srają. Sorry za taki wulgarny język, ale inaczej nie potrafię określić tej iście irytującej dziewuchy.

kojka1990

Bezkompromisowa, zdolna, pewna siebie ... a może butna i zarozumiała. Trudno ocenić po jednym programie Wojewódzkiego, ale objechała Seagala z góry do dołu ^_^

Jak dla mnie dość irytująca, ale "po owocach ich poznacie" więc czekamy na filmy. Życzę udanej kariery.

Lukasz Malik

Najlepsze jest, że znam identyczną diołchę zarówno pod względem aparycji, cech psychofizycznych, jak i temperamentu. Trzeba przyznać, że nie są to zdolne bestie, ale kobiety stąpające mocno po ziemi, mające jasno wytyczony cel do którego dążą i nie przebierające w środkach.

kojka1990

Wiekszość mówi, że zrobi kariere... o jakiej karierze mowicie? Patrze na jej filmografie pojawiła sie pierwszy raz na ekranie w 1999r, od tego czasu minelo 12 lat a ona zagrala w zaledwie 5 filmach. Gdyby miala zrobic kariere, zrobila by ja juz dawno temu, grajac jakies wyraziste role w wiekszej ilosci filmow. Ja np nigdy o niej nie slyszalem, dopiero pierwszy raz zobaczylem ja u wojewódzkiego(ktory nawet nie pamietał jej imienia i nazwiska), ale on ostatnio zaprasza takie osobistosci jak Orzechowska, Madox, jakis wiesniak Nesik czy Necik czy innych ludzi, o ktorych nikt wczesniej nie slyszal, wiec to nie oznacza poczatku kariery (po 12 latach aktorstwa). Np taka Natalie Portman, ktora tez zaczynala grac w filmach jako dziecko, po Leonie zawodowcu sypalo jej sie sporo propozycji filmowych. Zwroccie uwage uwage w illu filmach, w ciagu 12 lat zagrala N. Portman (od 1994 do 2005) a w ilu A. Hamkało(od 1999 do 2011) , jak tak ma wygladac kariera w Polsce waszym zdaniem, to niedlugo bedzie sie tutaj pisac o statystach, że robią karierę. Jasne, zgodze się, jest ładna, wygadana, niegłupia, ale z tym, robieniem kariery to trochę przesadziliście :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones