Aleksandra Hamkało

6,2
10 536 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Hamkało

Jest absolutnie zjawiskowa. Przyjrzyjcie się.. Albo co tam. To Wasze zdanie, ślepe krówki. Patrzycie, ale nic nie widzicie. Będzie niezła. Będzie dobrą aktorką. :)

Karolina_194

Jest bardzo dobrą aktorką, ogłądałam big love i jej rolę oglądałam z przyjemnością. Ta dziewczyna ma coś w sobie,że chcę się oglądać jej więcej i więcej..wróże jej naprawdę dobrą karierę i tego jej życzę. Nie widać żeby byla zuchwałą i zapatrzoną w siebie dziewuchą, jest skromna i urocza. A jej głos uzależnia. Ona Idealnie pasuje do roli Emilki. I w cale nie zagrała sztucznie. zagrała prawdziwie, pokazała prawdziwe uczucia i w tym filmie to widać. I każdy po obejrzeniu filmu myśli o nim przez najbliższy tydzień, poniewaz ten film jest tak emocjonalny właśnie przez aktorów a przede wszystkim emilkę. Więc doceńcieto, że narodziła nam się nowa, PRAWDZIWA gwiazda ekranu i nie róbcie scen zazdrości. Zamiast krytykować- zacznijcie coś chwalić chwalić.

mmysiula

ech, mieć znowu 12 lat

yag12

yag12 co masz na myśli ?

mmysiula

Zgadzam się z Tobą mmysiula, napisałaś dokłądnie to, czego ja nie ujęłam wyżej :) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones