Aleksandra Hamkało

6,2
10 528 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Hamkało

Prześliczna! Oglądałem ją w zasadzie tylko w "BIG LOVE" - bardzo dobra rola. Jest prześliczna, przypomina mi strasznie Jessice Albe, za kobietę z taką urodą dałbym się poćwiartkować :)

playman

Zgadzam się w 100%. Mi też ona przypomina Jessicę. Gdyby nie miała męża to...

ziomalesko

Z mojego małego researchu wynika, że jest zaręczona, ale jeszcze nie mężata :P

playman

To stanowczo zbyt wiele powiedziane

rockella

Kwestia gustu, wg mnie prześliczna, mój typ kobiety. W wielu ujęciach BIG LOVE wygląda łudząco podobnie do J.Alby :)

playman

a ja szczerze mówiąc chyba wolałbym wygrać w totka niż mieć wszystkie piękne kobiety świata, co dopiero mówić o ubytku kończyn ;)
Ładna dziewczyna, trzeba przyznać, ale jak zawsze wiadomo - piękno jest pojęciem subiektywnym i każdy preferuje inne typy urody. Są ładniejsze aktorki i od niej i od Alby - np. http://www.filmweb.pl/person/Scarlett.Johansson, prześliczna czyż nie ?

kampinosek1990

Scarlett jest też piękna, ja wolę zdecydowanie Przybylską i Albę, no ale wiadomo - kwestia gustu :)

playman

"Polska wersja Dżesiki Alby" - już bardziej obrazić jej nie mogłeś ;D
Ale coś w tym jest, bo obie nie umieją grać!
Tyle, że Hamkało może się jeszcze nauczyć bo alba lupa to już na pewno nie! ;P

fileinvader

Dla wielu kobiet postawienie ich z urodą obok J.Alby to mega komplement ;)

playman

Współczuję im.

playman

Z której strony? Już bardziej Przybylska przypomina Albę.

nbl_raziel

Przybylska jest też śliczna, może i fajniejsza nawet od Alby, ale nie widzę za bardzo podobieństwa urody. Za to Hamkało w wielu ujęciach BIG LOVE... no istna kopia J.Alby :)

playman

Mi osobiście w tym filmie do złudzenia przypomina ANgeline Jolie, w pewnych ujeciach wrecz identyczna...

playman

Nie ważne do kogo jest podobna ważne, że w Big Love stanęła na wysokości zadania i zagrała dobrze.

playman

Mi też przypomina Angeline Jolie :P Nie wiem dlaczego tyle osób na nią narzeka ale moim zdaniem ma coś w sobie. Naprawdę fajna dziewczyna

playman

I znowu 'polski ktośtam'. To Ążelina lub Dżesyka powinny czyścić buty Hamhałce!

użytkownik usunięty
playman

No właśnie,dla was facetów liczy się przede wszystkim uroda dziewczyny, dla niej pozwolilibyście się poćwiartować,a potem płaczecie, że taka lala was zdradziła, że puszcza się z innymi, że jest pusta, ma okropny charakter itp

użytkownik usunięty
playman

Ładna ta Ola, 'wyhamkałbym' ją :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones