Aleksandra Hamkało

6,2
10 547 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Hamkało

Nie mam zielonego pojęcia dlaczego ona z całego filmu tak bardzo zapadła mi w pamięć.
Według mnie bardzo dobrze i profesjonalnie tam zagrała. Mam nadzieję że będzie się
ciągle rozwijała jeżeli chodzi o aktorstwo. ;)

Irokibi

według mnie zagrała tragicznie. była najbardziej sztuczna ze wszystkich.

użytkownik usunięty
jogowafel

Hahah no zgadzam się z 'jogowafel' była straszna. weszłam na jej stronę żeby wystawić jej najniższą ocenę za jej sztuczność i grę kompletnie bez emocji jakby czytała jaką ulotkę !

Rzeczywiście o ile w serialach "daje rade" to w tym filmie dobrze wychodziło jej pisanie postów na "FB " :PPPP

Szencia

polskie seriale reprezentują taki poziom, że nieudolność tej dziewczyny na polu aktorstwa jest niezauważalna

jogowafel

kogo ona grała w sali?

Astral_the_Shadow_Prayer

dziewczynę, która poszła na bal z głównym bohaterem

użytkownik usunięty
Irokibi

Jak dla mnie postać Karoliny w Sali była bardzo ciekawa. Nie była sztuczna po prostu miała bardzo mało pola do popisu (nie można jej oceniać ponieważ było jej bardzo mało na ekranie) ale starała się z bardzo, co ja cenie w aktorach. Inną sprawą jest to że pocałowała namiętnie dziewczynę, co świadczy o jej poświęceniu dla roli, więc kolejny +. Nie dorównuje np pani Kuleszy, czy Panu Gierszałowi ale jest jedną z aktorek drugiego planu które mogą się rozkręcić ale szału nie zrobią (stoi jak dla mnie poziomie Karoliny Chapko)

ona się nie poświęcała, chciała to zrobić. jest beznadziejna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones