Aleksandra Hamkało

6,2
10 405 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Hamkało

Kropkę nad i postawiła w serialu 'Komisarz Alex' zamiast wcielić się w rolę pani weterynarz
grała jakąś imfantylną nastolatkę, która szukała nogami kiedy chodziła po prostu nie
mogłem uwierzyć że reżyser to przepuścił. Pani Ola kompletnie nie potrafi grać kiedy na
nią patrzę zawsze widzę ją Olę H. nigdy postaci którą gra. Kompletnie nie potrafi przekazać
żadnych emocji, tragedia.

marekusa

a big love żeś widział?

Azejzel

Właśnie! Wg mnie jest świetna i czekam na kolejne filmy z nią.

lukas77

No własnie chciałam iść na to do kina, ale odstraszyły mnie recenzje i konflikt między reżyserką filmu a recenzentem z filmwebu. Ona kompletnie nie dała rady wybronić swojej pracy, a o Hamkało i Pawlickim też nie ma w recenzjach zbyt wiele dobrego. Film na pewno obejrzę w hbo lub canal+, ale wolałam nie wydawać pieniędzy na bilet. Fakt, dziewczyna jest śliczna, ale jakaś taka nieprzyjemna i wyniosła była u Kuby. Nie mogę się też oprzeć wrażeniu, że ona będzie obsadzana głównie w rolach pyskatych dziewczyn, a jak będzie starsza, to zastąpi Annę Przybylską w rolach partnerek erotycznych polskich herosów z kiepskich filmów sensacyjnych. Poczekamy, zobaczymy.

marekusa

iNfantylną, polecam zagladac do słownika, jak już chcesz ludzi powalic na kolana ambitnym komentarzem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones