Aleksandra Hamkało

6,2
10 536 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Hamkało

podobna jest to Evy Green http://www.google.pl/search?
hl=pl&q=eva+green&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&biw=1280&bih=699&um=1&ie=UTF-
8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=nSdzUJekHdCKswadqYGIBg

elzunia29

Wgl nie są do siebie podobne.

Ruby_Angel

Zgadzam się. Nie są podobne.

elzunia29

Na szczęście nie są do siebie ani tochę podobne (chociaż nie przeczę, że AH dałoby się tak ucharakteryzować, żeby wyglądała bardzo podobnie). I nie obrażaj Evy Green! - to jest aktorka lepsza o kilka astronomicznych rzędów wielkości :P

Gruntowny

Ja mówię o podobieństwie zewnętrznym, a nie o grze aktorskiej!

elzunia29

OK, może to nie wynika z mojego posta ale właśnie powierzchowność miałem na myśli, a porównywanie do Evy mnie oburzyło:P ;-) Pani Green jest jedną z moich ulubienic i napatrzyłem się na nią - uważam, że między tymi aktorkami nie ma takiego podobieństwa, jak to się często zdarza w przypadku innych "par" bardzo podobnych do siebie aktorów/-ek. Między tymi dwoma osobami jakieś minimalne podobieństwo dałoby się na pewno znaleźć - ale z pewnością jest ono za małe, żeby mówić "podobna do Evy Green" ;) Cheers

Gruntowny

Duże nie jest, rzeczywiście tylko małe podobieństwo. Także uważam że daleko jej do Evy Green pod każdym względem, aczkolwiek Aleksandra trochę mi Evę przypomina. Obie są ładne. Chociaż Eva pod każdym względem przebija Olę, tego nie da się ukryć, więc proszę się nie wzburzać:)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones