Aleksandra Hamkało

6,2
10 536 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Hamkało

Gra strasznie sztucznie, jak dla mnie nie ma wogóle talentu i jest strasznie nie wiarygodna,
nie macie takiego wrażenia??

użytkownik usunięty
Agna_609

Dokładnie, jest sztuczna i gra kompletnie bez uczuć. Najbardziej w filmie przeszkadzał mi właśnie jej głos...

Agna_609

Widzę, że nie tylko ja odnoszę takie wrażenie. Może i jest ładna, szczególnie uwagę zwracają jej oczy, ale wszystkie kwestie wypowiada z trudem, bez zaangażowania.

Martin_Eden

nie będę się powtarzał tylko to wkleje:
http://www.filmweb.pl/person/Aleksandra+Hamkało-48151/discussion/Fajny%2C+orgina lny+ma+głos+%5D%5D%5D-1591961

Jak ktoś ma nienaganną dykcje to nie jest sztuką nauczyć się na pamęć i powtórzyć przed kamerą, poudawać jakieś podniesienie głosu, krzyk czy coś
natomiast jak ktoś ma z tym problemy, z głosem (a Ona ma, a kiedyś na pewno jeszcze bardziej - i każdy logopeda na pewno to potwierdzi) i dobrze grać to już jest coś
I nie zgadzam się z Tobą, że gra bez zaangażowania - oglądałem kilka odcinków Linii Życia i uważam, że bardzo dobrze tam gra (serial niestety strasznie kiepski) , innych ról Jej nieznam

Agna_609

bardzo ładne dziewczę, jednak dziwnie gra... zawsze z tą samą manierą w słowie... niezależnie czy gra wesołą, złą czy smutną...

paulula88

zgadzam się strasznie sztucznie gra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones