Aleksandra Kisio

6,5
1 983 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Kisio

Rola Sandry w Plebanii

użytkownik usunięty

jest po prostu tragiczna. Tak nadyma tam te usteczka, że mam wrażenie, iż zaraz wybuchną. Zastanawiam się, czy ona sobie w usta botoks wstrzyknęła i zabieg nie wyszedł (z jednej strony ma grubszą wargę) czy też jest to działanie matki natury. W każdym razie aktorką jest kiepską, taką jakąś rozlazłą. Zdjęcie owszem jest ładne, ale poza urodą coś w produkcjach filmowych, w których się występuje trzeba pokazać.

Widocznie twój chłopak musiał ją pochwalić a ciebie ogromna zazdrość zjadła ,i takie pierdoły wypisujesz,nie rozumie jak ją możesz oceniać po występie w Plebani.
Jak tak jej zazdrościsz stań sama do castingu i pokaż się jak kobieta powinna wyglądać i grać rolę może w tedy twój chłopak to samo o tobie powie:)

użytkownik usunięty
EHNATON2

A przepraszam, w jakich to filmowych produkcjach w roli pierwszoplanowej owa pani wystąpiła???

Mylisz zazdrość ze stwierdzeniem faktu. Jeśli powiem, że gąsienice są ohydne, to też będę im zazdrościć obłego ciała i posuwistych ruchów?

Ja nie rozumiemM jak można jej nie oceniać po tym serialu. Praktycznie tylko z nim jest kojarzona.

Wybacz, ale mój chłopak nie leci na "botoksowe" usta. Poza tym jesteś pewny, że ta "aktorka" dostała rolę z castingu? Bo mnie się wydaje, że na tym "castingu" to była tylko ona jedna i ewentualnie producent/reżyser...

Role w serialu się nie dostaje z castingu, tylko poprzez układy, układziki, wkręty menadżera. Chyba nie jesteś aż taki naiwny, żeby wierzyć w castingi... :)

Ok każdy ma prawo wypowiedzi co sądzi o danym aktorze,przyznać muszę tobie racje jeżeli chodzi o castingi,jest taka jedna Aktorka męża ma producenta i występuję w każdym serialu choć by małą rolkę by kosiarkę trzepać,kiedyś ją lubiłem teraz jej nie znoszę jak widzę ją na ekranie.
I to jest właśnie te układziki czy Aleksandra Kisio a jak dostała tę rolę ,ja nie wiem ale mi się podobała jako Sandra.
A mam pytanie do ciebie co ona niby miała pokazać wielkiego w roli Sandry w tym serialiku ?
Sory za poprzednią moją wypowiedź odnośnie ciebie ,pisałem to w emocjach po przeczytaniu komentarza twojego :)
Pozdrawiam.

Melisa zgadzam się z Tobą. W tym serialu Prosto w sercegra tragicznie. Taka słodka idiotka. I tez uwazam ze wyglada paskudnie z tymi botoksowymi ustami. Uwazam ze jest brzydka bo sa ladniejsze aktorki ale to nie znaczy ze jej czegos zazdroszcze. Jesli ktos tam uwaza inaczej to jest ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones