Aleksandra Linda

5,2
510 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Linda
Shadow_dawnego_ggggggg

Przecież w Psach miał syna

ditro_TM

ale mamy gender i transeksualizm. zmiana płci nie powinna być problemem?

pessoaa

W dodatku to że mia syna z pierwszą żoną nie wyklucza, iż pomiędzy II a III cz. dorobił się córki. Tylko kto byłby matką? Angela Wenz czy Nadia?
A co do syna to Pejsik..., ooo przepraszam, Pasikowski mógłby zafundować nam operę mydlaną. Któryś z tych młodych snajperów (Schuchardt czy Fabijański) mógłby być synem Franza. Ale to na pewno tak nie będzie.

Shadow_dawnego_ggggggg

Zagrała córkę Morawca.

pstefaniuk87

No to nieźle...
Niech jeszcze w rewanżu córka Pazury zagra córkę Lindy. Z tego co wiem to córka Zamachowskiego już zagrała córkę Lindy.

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie zesraj się.

wojtek_jastrzebski516

wojtku, nie spierdzij się.

Shadow_dawnego_ggggggg

gra corke Morawca baranie!

Human_2

Corke??? Chodzi ci o corgi? Literówka ci się wkradła humanie. Jeśli to prawda to mało istotny wydaje mi się w fabule fakt posiadania takiej rasy. Tak czy siak ja tego nie wiem, bo filmu nie ogladałem. Jaśkowskim nie jestem, więc nie mogłem tego wiedzieć. Tak samo jak to kogo grała Aleksandra Linda w ,,Psiarni". Pstefaniuk87 mnie oświecił. A ty pewnie jesteś jasnowidzem, purystą, kynologiem i w dodatku miałeś możliwość obejrzenia ,,Piesków". Ale czy czasem to humany nie są barany?

Shadow_dawnego_ggggggg

Masz zdrowo narabane pod sufitem koles!

Human_2

Narabane? Koles?
Brak mi słów. Purysta się znalazł.
To dobra, nara ba(ra)n(i)e.

Shadow_dawnego_ggggggg

Czego naćpałeś się chłopie, bo gonitwę myśli, lub uraz mózgu stwierdzam :)

wojtek_2011

Czego chcesz szlachto? Brak polskich znaków diakrytycznych stwierdzam :)

Shadow_dawnego_ggggggg

Chyba u siebie, dzbanku :)

wojtek_2011

wojteczku, ponoć masz 8-9 lat? Ja mam prawie 40. Ej wojtek, wojtek, 8 lat? Pewnie wojtek bez portek łazisz. Albo nie. Masz pampersa.
To jest portal gdzie można pożartowac, napisać swoje spostrzeżenia albo i wysunąć swoje domniemania. A ty i taki human zaśmiecacie go swoim hejtem. Powinna mamusia cię odstawić do kompa i paskiem po 4 literach sprać.

Shadow_dawnego_ggggggg

Odjechałeś całkiem kmiotku,życie musisz mieć żałosne, ujadając niczym kundelek

wojtek_2011

Odjechałeś całkiem szlachciurzynko,życie musisz mieć żałosne, ujadając niczym rasowa psiarnia

wojtek_2011

Ha, ha, ha. Eskimosi sprzedają broń muzułmanom, a nam zabraniają utrzymywać jakiekolwiek kontakty z Irańczykami. Dla Eskimosów liczy się tylko kasa:
https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/7837960,gorski-karabach-armenia-od woluje-ambasadora-tel-awiw-sprzedaz-broni-azerbejdzan-izrael.html

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie córkę młodego czyli Cezarego Pazury

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones