Aleksandra SkrabaII

7,0
2 407 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Skraba

Bardzo dobra w Sexify, dlaczego tak słaba ocena?

kiniusza

Bo ludzie nie ogarniają postaci, którą gra. Nie są świadomi, że takie osoby naprawdę istnieją. Takie, które nie mają praktycznie życia towarzyskiego, nie mówiąc o seksualnym. Które nie potrafią o tym mówić, słuchać, patrzeć i doświadczać. Tu akurat dodali do całości postawę zamkniętego geniusza, ale zagrane jest to prawidłowo. Sam spotkałem kilka takich dziewczyn i w sumie przynajmniej jednego chłopaka.

Geohound

serio?! znam całe mnóstwo takich normalnych osób i wyłącznie pośród takich się obracam :) informatyk to stan umysłu ;)

kiniusza

Też uważam, że w Sexify zagrała bardzo dobrze

filorath

Polska Kirsten Dunst, chętnie zobaczyłbym ją w innej roli.

kiniusza

Nie uważam, żeby w sexify zagrała jakoś wybitnie, natomiast na pewno nie kiepsko. Wybitny ma natomiast głos - myślę, że zrobi furorę we wszelakich dubbingach

kiniusza

Bo nie była bardzo dobra, jest tak drewniana, że Sexify było pierwszym serialem, który po prostu przerwałem bo gra aktorska i była na tak tragicznym poziomie. Tutaj nawet Pani Foremniak wyglądała wybitnie przy Aleksandrze, Sobocińskiej i Drzymalskiej

kiniusza

Moim zdaniem zagrała słabo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones