Aleksandra Szwed

5,3
1 357 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Szwed

Bądź obcokrajowcem, nie trzeba mieć żadnego talentu. Jak jesteś czarny to twoje szanse rosną bo biali obcokrajowcy są mniej pożądani. Żeby nie było nie jestem rasistą tylko po jaką cho.... ciśnie się ludziom do głów, że w polsce jest taka sielanka. Że kolorowi, geje, nosiciele HIV mają tutaj równo uprawinienie. Denerwuje mnie to lansowanie beztalenci tylko dlatego, że są inni. Ze Szwed zrobiono aktorkę, celebrytkę bo jest w połowie murzynką, z Pascala zrobiono kucharza naczelnego RP bo jest w połowie francuzem, z Battara zrobiono polskiego Borata bo jest mongołem, z Jacykowa zrobiono stylistę bo bylo zapotrzebowanie na polskiego Goka (stylistę geja).

penetrator1981

Dobrze powiedziane. Rasizm nie ma tu nic do rzeczy. Ci ludzie, np. ten Mongoł (nie pamiętam nazwiska) są sympatyczni, ale nie oszukujmy się - zabieg ten ma na celu stworzenie wrażenia, że w Polsce taka różnorodność. A tymczasem, tych obcokrajowców jest ledwie 2%, z czego 95% to Niemcy, Ukraińcy i tak dalej, który wizualnie za wiele się od nas nie różnią. Warto zwrócić uwagę, że właśnie "egzotycznie" (proszę wybaczyć wyrażenie) wyglądających, lub promujących "modne trendy" ludzi się promuje, bo pewnie jacyś mędrcy-darmozjady z tysięcy agencji stwierdzają, że to na czasie, modne i sprzeda się, a poza tym przecież Europa, Unia i w ogóle. A Aleksandra Szwed byłą fajna co najwyżej w rodzinie zastępczej, a i tak wolałem Mishelle. ;d

Andkosm

Ja o niej mogę tylko powiedzieć jako facet, że jest piękna i seksowna, co do reszty to bez komentarza :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
penetrator1981

a jaja ona kariere robi?
Zagrala za dzieciaka w serialu a potem co?......dlugo nic
Wystepuje w tandetnej stacji (mtv) w tandetnym programie o glupich kiczowatych nastolatkach
No i kolejna rewelacja...jest twarza jakies rozowej linii odziezowej...
kariera po .... hehe

użytkownik usunięty
penetrator1981

może ją wzięli dlatego, że w razie odmowy straszyłaby rasizmem itp, jedyny argument jaki mają obcokrajowcy w razie niepowodzenia u nas, to od razu krzyczenie o rasizmie i uprzedzeniach rasowych.

penetrator1981

Z tego co czytam na filmwebie to urodziła i wychowała się w Polsce, więc jest w 100% Polką. Nazywanie ją obcokrajowcem tylko dlatego że ma czarny kolor skóry a nie biały jest nie wporządku.

lucpsx

Nie jestem rasistą ale rozbraja mnie właśnie takie opowiadanie. Polak to człowiek, który ma obojga rodziców czystych polaków i tyle. Potem powstają takie komiczne sytuacje gdzie 3 muzułmanów planuje zamach w UK zostają ujęci a w gazetach jest napisane : "trzech młodych brytyjczyków planowało zamach" i wszyscy się śmieją ale nikt tego nie powie głośno. Rozumiem tolerancję bo sam jestem tolerancyjny ale nie róbmy takich komizmów.

penetrator1981

Dodam jeszcze, że powoli ta cała tolerancja jest jak wąż, który zjada swój ogon i tylko o to mi chodzi. W Angli także działają organizacje oraz są przepisy dotyczące ochrony praw zwierząt (humanitarne zabijanie w celach spożywczych oraz opieka nad różnymi gatunkami) z drugiej strony muzułmanie w tym kraju mają restauracje oraz sprzedają mięso Hallah (zabijanie zwierzęcia poprzez poderżnięcie gardł, następne zwierze wykrwawia się na śmierć bez zastosowania wcześniej żadnego ogłuszenia). Czy to nie jest zaprzeczanie samemu sobie? Kraj jest tak śmieszny, że żeby nie obrazić "uczuć religijnych" muzułmanów zezwala im na takie praktyki a wg. mnie powinno być tak: "Chcesz jeść takie mięso to wracaj do siebie bo u nas jest inne prawo!", "Dasz radę odmówić sobie tego co jest wbrew naszemu prawu, zapraszamy serdecznie"- proste a przykladów jest multum. Wiem, ż trochę zboczyłem z tematu ale tak wygląda w praktyce ta poprawność niestety.

penetrator1981

"Czystych polaków"? Śmieszne. Polak to obywatel Polski, po pierwsze, po drugie jak już postanawiasz wypowiedzieć się na taki temat, to wypadałoby napisać Polak z dużej litery...
Chociaż zgodzę się z Tobą co do niehumanitarnego traktowania zwierząt, by nie obrazić uczuć religijnych. "Dasz radę odmówić sobie tego, co jest wbrew naszemu prawu, zapraszamy serdecznie"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
CrazyCry

W czasach rozbiorów, albo w 1940 roku nie było Polaków? Puknij się w łeb.

penetrator1981

"czystych Polaków"? Wiesz jak mało jest teraz czystych Polaków. Ja np. jestem w 3% Żydem to niewiele ale jednak już nie jestem czystym Polakiem. Jednak Polakiem wciąż jestem. Niemcy podczas wojny i zaborów krzyżowali się z Polakami, Żydzi przybyli do nas jeszcze w średniowieczu bo inne kraje Europy ich nie chcieli, Rosjanie podczas zaborów, Austriacy również, Ukraińcy żyją na terenach które należały kiedyś do Polski i też jesteśmy trochę z nimi wymieszani. Uświadamiam Cię że czystych Polaków jest bardzo mało albo w ogóle ale i tak jesteśmy Polakami.

Karirsu

Możesz mi zdradzić sekret i przedstawić ten wzór, z którego obliczyłeś te 3% ?

penetrator1981

Prapraprababcia 100%; Praprababcia 50%; Prababcia 25%; Babcia 12,5%; Mama 6,25%; Ja 3,125%. Proste, jestem nieco ponad 3% Żydem.

Karirsu

Sensowne. Thx.

Karirsu

Wg Zydow jestes pelnoprawnym Zydem kiedy twoja mama jest Zydowka. Wiec te 3 % wyliczyles dobrze, ale oni widza to inaczej. Moja babcia od strony mamy byla Zydowka, czyli moja mama tez, a wiec i ja jestem.

Karirsu

Obliczenia biorą w łeb jeśli tato też był Żydem dajmy na to w 6,25 %.

Karirsu

Poprawka: Francuzem, nie Żydem. Tak jakoś myślało mi się i Żydach, ale jest w 3% Francuzem :P Sry...

penetrator1981

"Polak to człowiek, który ma obojga rodziców czystych polaków i tyle." Trochę bezsensowny argument, bo naród polski nie jest w 100% czysty. Wielu dzisiejszych Polaków (być może nawet my obaj, kto wie) ma przodków Niemców, Rosjan, Ukraińców, Żydów oraz zapewne jeszcze innych nacji.

penetrator1981

"Nie jestem rasistą, ale [tu wstaw rasistowski rant].

penetrator1981

Moim zdaniem większym beztalenciem jest niejaka Patrycja Kazadi... Każda jej wypowiedź to zachwyt nad własną osobą, zero talentu aktorskiego, śpiewać może jakoś potrafi (nie wiem, bo wyłączam jak trafiam na jej piosenkę). To jest ewidentny przykład osoby, która jest znana tylko dlatego, że ma ciemna skórę.

użytkownik usunięty
penetrator1981

wystarczy pokazać klate i krocze i jesteś gwiazdą

penetrator1981

Zapomniałeś o Patrycji Kazadi :) Mi się ta Ola kompletnie nie podoba, jej męski głos mnie wręcz irytuje. Kazadi też mi się nie podoba. Nie jestem rasistą ale po prostu jakoś nie lubie tych czornych dziewczyn. Oczywiscie tych obcokrajowców co zrobili karierę w Polsce jest dużo dużo więcej. Aż się dziwię że pochodząc z bogatych krajów wolą mieszkać w Polsce i tak się dobrze ustawili. Podzielam również zdanie że Ola nie jest obcokrajowcem bo urodziła się w Polsce, tyle że jest czorna.

penetrator1981

Po 1-kim jesteś, żeby wydawać sądy, na temat czyjegoś aktorskiego talentu? Nie ma talentu wg Ciebie... Po 2-generalizujesz na jednym lub kilku przykładach, że WSZYSCY obcokrajowcy mają na starcie chody i nawet jak nie mają talentu mogą zrobić karierę... Po 3-co złego jest w tym, że Polska staje się bardziej otwarta? Widać że nie wiesz nic na temat licznych prześladowań przez m.in. różne grupy obcokrajowców w Naszym kraju. Bardzo dobrze że zaczyna się coś zmieniać, i ludzie wspomniani przez Ciebie mają fajną pracę i czynią Nas bardziej różnorodnymi, bo ten Nasz rasizm mnie dobija i najwyższy czas, żeby coś się zaczęło zmieniać, oczywiście w dobrą stronę, ale ja tu grama przesady nie widzę, ani tego o czym piszesz. Za to ten Nasz jad, nietolerancja i zawiść się z Polaków aż wylewa, to obrzydliwe. Chociażby na forach filmwebu właśnie i te udawanie znawców w każdej dziedzinie i poniżanie innych, ludzie...jedyne co to u części chociaż można to powiązać na pewno z błędami dużej młodości, sama kiedyś je popełniałam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
penetrator1981

ludzie o czym wy tu piszecie!
Mówicie że nie jesteście rasistami a ciupiecie na własnych krajanow tylko dlatego że różni się kolorem skóry
I TO NIE JEST RASIZM?
Przecież Ola Szwed urodziła się w Polsce i jest 100% polka tak jak każdy z nas
co z tego że jej ojciec jest z innego kraju gdybyście wy urodzili się w np: Rosji bylibyscie Rosjanami i nic by tego nie zmieniło nawet gdybyście wyjechali za granicę

Wasze wypowiedzi skomentuje posługując się cytatem
"Dopóki kolor skóry człowieka będzie znaczyl więcej niż kolor jego oczu...
...dotąd będzie trwała wojna
Haile Sellasie I

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tigerxp

Tak jak mama Urbanowicz nie potrzebnie cie trzymała w domu,bo i tak wyrósł mentalny jaskiniowiec.

penetrator1981

Taa... Jasne... W tym kraju nikt oczywiście nie jest rasistą. Tylko jakoś nikt nie lubi czarnoskórych. Ot, tak po prostu. Co za kraj...

S_J_Wilk

Kraj zakompleksionych karłów mentalnych bez dorobku imtalentumale z roszczeniami, kompleksami i zawiścią.

I będzie się to pogłębiać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones