Aleksandra Szwed

5,3
1 357 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Szwed

Fajna laska się z niej zrobiła...czułem że tak będzie jak ją pierwszy raz zobaczyłem :)))

gallanonimmm

Nie tylko Ty;]...IDEAŁ kobiety po prostu.

vuko2003

kwestia gustu, mam odwrotne zdanie niż wy ;o

gallanonimmm

Ola Szwed fajna laska tylko ten jej nowy chłopak jakiś dziwny http://nocoty.pl/gid,14004383,kat,1013547,galeria.html chyba ten kolo z afromental ...

Steef

alllllleeeeeeee brzydal fuuuu z czymś takim bym się w życiu nie umówiła! ble dresior! nie cierpię takich chłopaków! FACECI JEŚLI TO CZYTACIE TO WIEDZCIE ŻE IDĄĆ NA RANDKĘ NIE PRZYCHODZI SIĘ W DRESACH!!!!!!!! LOL!!!!!!!!!

kamillla_filmaniak

jeszcze zależy z kim się na randewu idzie ; D

MegaSzczota

hahah czekaj jesteś chłopakiem czy dziewczyną? Jak chłopakiem to sama bym sobie zazdrosciła że z nią idę :D a jeśli jesteś dziewczyną to bym sobie współczuła ;p mi dresiarze zawsze się z ubóstwem i smrodem kojarzyli :) to chyba trafne skojarzenie. Jeśli kogoś na jeansy nie stać... to bardzo mi przykro,ale nie umówiłabym się z tą osobą ;p

kamillla_filmaniak

tak tylko dopowiadałem nieptorzebnie, że jak np dres z dresiarą idzie to raczej obydwoje w strojach oficjalnych

ps. umawiasz się tylko z tymi co stać na dżinsy? a to nie powinno się patrzyć na serce zamiast portfel? ; d

MegaSzczota

Ej nie rób ze mnie potwora:) moje serce nie przemawia za patologią ;p. Pacz mam do wyboru niezbyt ładnego chłopaka,który chodzi w jeansach xD i takiego przystojnego dresiarza.I wiesz kogo wybiorę?? Jeansy bo nie chce mieć problemów przez takiego w dresach! Możę nie wszyscy są tacy,ale mieszkając w Krakowie widzę,że jest to trafne skojarzenie. Na przykład w takiej dzielnicy Nowa Huta są same dresy i tam jest najwięcej wypadków. Hahaha skończmy ten temat lepiej ;p

kamillla_filmaniak

czaję

ktoś narwany mógły Cię oskarżyć o szerzenie stereotypów, ale faktem że najwięksi głupole jakich znam chodzą w dresach ;p natomiast jak miałem wizytę w bibliotece narodowej, to zdecydowana większośc facetów chodziła w zestawie trampy + sweter/koszula (ewentualnie jedno i drugie) tak kujonkowo

stereotypy się z nieba nie biorą

MegaSzczota

Heh pozdrawiam ;p tylko w dresach nie chodz xD

MegaSzczota

Tylko będąc na miejscu sterydziarzy, bądź mądry i znajdź zwykły ciuch w rozmiarze 30 XXX L, kołnierzyk 100 cm, obwód rękawa 60 ;-)

kamillla_filmaniak

Ale dżinsy to też nie muszą oznaczać zaraz nadzianego snoba,:-) bo w Auchan można je kupić za 15 złotych a to mniej niż flaszka wódki. ;-)

kamillla_filmaniak

Coz pokolenie brawo lubi takich dresiarzy rowniez łysoli itp coz..

gallanonimmm

z czekoladką to się zgodzę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones