Aleksandra WoźniakI

7,6
4 053 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Woźniak

Kto uważa, że Ola ma przepiękne, długie zgrabne i do tego sexi NOGI proszę o wpis.

W_B_

Calkowicie sie zgadzam. Uwielbiam ogladac Pania Ole dla samego ogladnia ;))) Jestem jej wielkim fanem juz od czasu ... Krolla ;D

12chinczyk

Prześliczna Pani Woźniak nie grała w "Krollu". Może chodzi Ci o podobną do niej Agnieszkę Różańską, która zagrała siostrę Krolla, Martę?

Natomiast Ola zagrała w "krollopodobnym" filmie Falka "Samowolka", jakiś epizod czy cuś.

Rodion_Raskolnikow

Faktycznie, ma Pan racje, moj blad, chodzilo mi oczywiscie o film "Samowolka". Dziekuje za zwrocenie uwagi ;) I przeprawszam, jeli kogos wprowadzilem w blad...

użytkownik usunięty
W_B_

To fakt. Ma talent komediowy, ale jej nogi są naprawdę zabójcze. Szczególnie w tej spódniczce w "13 posterunku".

W_B_

Ola ma najpiękniejsze nogi na świecie. Na prawde gdy oglądam 13 posterunek ok wszystko super świetnie ale gdy widzę panią Ole w tych krutkich spódniczkach bardzo muszę się postarać by nie stracić wontku. Takie nogi dla kobiety to prawdziwy skarb.
...aha i jeszcze jedno - nie przesadzę gdy powiem 'Pani Olu Kocham Panią' Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
wilku4

No dobra... Ale kochasz ją po prostu... no, tylko za nogi?

no poprostu... ale nie "tylko za nogi" ale raczej aż "za nogi" ma na prawde cudowne nogi wrecz idealne - nie sądzisz?

wilku4

No kur*** nogi przepiękne aż nie chce sie oderwać oczu:D a zwłaszcza w 13 posrerunku w krótkiej spódniczce

W_B_

Dopisuję się z całą stanowczością. Ola i jej nogi - WOW!

W_B_

Niop, ma niezłe i do tego bardzo sexy nogi :]

W_B_

a ja jestem babą i też sie dopisze :P
obiema stopami

evinx

sexi sexi sexi nogi :) Ach ta Ola moge oglądać film z nią tylko poto żeby na nią patrzyć!

W_B_

Ale po co pisać o oczywistych sprawach? Chyba każdy normalny człowiek o jako takim wzroku to stwierdzi.

Prorok_Lebioda

Ja też dorzucę swoje trzy grosze. Również uważam że pani Ola ma piękne nogi. Jedne z najpiękniejszych na świecie po prostu.

W_B_

W 13 posterunku ładna, ale np. w Daleko od noszy nie podobała mi się :(

W_B_

Ona jest fajna :) Znam ją tylko z 13 posterunku no i po prostu można się w nie zakochać :) "Kocham cię Olu" :)

piotr_wwww

Podpisuję się pod słowami autora, nogi ma po prostu... boskie;)

W_B_

haha ja mam lepsze nogi :pp

a nogi Pani Oli są boskie...

W_B_

Ma najpiękniejsze nogi na świecie, ale nie tylko dlatego ją uwielbiam. Ma fajny głos i w ogóle jest ładna, sprawia wrażenie bardzo sympatycznej. Gdyby w życiu była taka jak Kasia z 13 posterunku, byłaby moim ideałem kobiety...

W_B_

No to się wpisuję i potwierdzam.. :)

Pozdr.

W_B_

Też jestem tego samego zdania. Najbardziej seksowne nogi jakie kiedykolwiek widziałem:))

kocio07

Też mi się bardzo podobają :D ale uważam, że Dorota Chotecka- Jola, ma lepsze

annusek14

Dlatego Kasia z jolką sie często biły

witek_38

a ja uważam że i Woźniaczka i Chotecka mają przepiękne zgrabne nogi. Ale Woźniaczka ma dużo lepsze.

kinomanka_13

Chotecka jest wyższa

W_B_

zgadzam się. Teraz to piękna Pani a wcześniej zajebista dupeczka.

W_B_

Żeby nie powtarzać tego co wszyscy, dodam od siebie, że Pani Ola ma najpiękniejsze nogi na świecie :D

Gruntowny

ma super nogi, wszystko ma piękne bo jest piękną kobietą szkoda że tak mało gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones