Alessandro Del Piero

9,0
26 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Alessandro Del Piero

Oto piłkarze którzy swoją grą i osiągnięciami przebili Del Piero:
1. Dino Zoff
2. Franco Baresi
3. Paolo Maldini
4. Giusseppe Meazza
5. Paolo Rossi
6. Gianni Rivera
7. Roberto Baggio
8. Gaetano Scirea

pozdrawiam

A który z nich miał ciężką kontuzję w wieku 23 lat, po której najlepiej by było już zakończyć karierę?
Gdyby nie kontuzja Alex byłby wśród zdobywców Złotej Piłki na 100%...
No, ale mimo wszystko spójrz na jego gre, swoje lata ma, jest wolny, ale nadal ma bajeczna technikę i nosa do wolnych i asyst..., Alex znalazłby spokojnie miejsce w prawie każdym klubie na świecie. O jego wielkości świadczą również bramki (ma ich najwięcej w historii Juve, w Juve, w którym grał niejeden wielki napastnik, np. Rossi, czy Baggio (którego w istocie młody Alex wygryzł z Juve, to świadczy o nim wiele...)).
Pozdrawiam.

spiwi

Już nie jest wolny... Pooglądaj ostatnie mecze.. Alex był, jest i będzie najlepszym piłkarzem świata... A to, panie Willis, że kibicujesz innej drużynie w której nie ma takiego Alexa, to już nie moja sprawa.

quentintarantinofan

Obejrzałem wszystkie mecze Juve w kwietniu i powiem szczerze... spodziewałem się wiele po Aleksie, ale to co On ostatnio pokazuje to jest kosmos... jeżeli zagra u boku Toniego na ME to Włosi wygraną mają gwarantowaną...

użytkownik usunięty
quentintarantinofan

Tak się składa panie quentintarantinofan że oglądałem mecze i Del Piero jest w świetnej formie zobaczymy jak zaprezentuje się na mistrzostwach Europy, a tak się składa że ja lubię Juve jak i całą włoską ligę, a w obecnej piłce znajdzie się dużo więcej lepszych piłkarzy od Alexa, a to że Pan ich nie dostrzega, to już nie moja sprawa.

Dostrzegam. Jest Toni(choć ostatnio zawodzi), Ribery, Nasri, Pato, Schweinsteiger(jedyny, który grał w meczu z Zenitem), Torres oraz Ballack(w świetnej dyspozyji) i Lampard(podniósł się bardzo szybko po stracie matki, zresztą tak szybko, jak Alex po stracie ojca)... Ale Alex prezentuje najrówniejszą formę i to czyni go obecnie jednym z lepszych piłkarzy globu

użytkownik usunięty
quentintarantinofan

Jeśli chodzi o to iż OBECNIE jest w formie, i porównując go do obecnych piłkarzy to się zgadzam, ale i tak Lampard, Drogba i Torres są w lepszej formie

Kpisz sobie? Czy kibicujesz Chelsea i Liverpoolowi?

użytkownik usunięty
quentintarantinofan

Robisz sobie żarty?
Według ciebie Del Piero gra lepiej od Drogby czy Lamparda?

użytkownik usunięty

P.S. Nie kibicuje ani Chelsea ani Liverpool'owi! A tak swoją drogą jak myślisz kto wygra w finale LM?

Ja bym Aleksa nie zamienił ani na Drogbę, ani na Lamparda.
A dlaczego?
Bo Alex jest w fenomenalnej formie,
bo Alex wykonuje rzuty wolne z "50%" skutecznością,
bo ma lepszą technikę, i drybling też od powyższych graczy,
bo jest najlepszą obecnie "10" we Włoszech, a to o czymś świadczy.

użytkownik usunięty
spiwi

Może we Włoszech OBECNIE TAK, ale na świecie. Zobaczymy na Euro

Zobaczysz i się zdziwisz. Chociaż raczej swoich ulubieńców tam nie ujrzysz, bo Drogba raczej jest piłkarzem WKS, a Lampard tych cieniaków z Anglii...

quentintarantinofan

A CL wygra oczywiście Chelsea, bo jest w lepszej formie. Tak naprawdę to MU to przeciętniaki, którym błysnął Ronaldo... Już takiego sezonu nie będzie miał nigdy, a na dodatek przechodzi do Realu... A wChelsea są piłkarze solidni. Essien, Cech, czy wymienieni już Lampard i Drogba. Wygrają spokojnie.

użytkownik usunięty
quentintarantinofan

Ja tez stawiam na Chelsea! A propos Lampard i Drogba to nie moi ulubieńcy.

użytkownik usunięty

Jak na razie w pierwszym meczu na Euro nic ciekawego nie pokazał

Najwięcej goli w histori najlepszego klubu piłkarskiego we Włoszech, najwięcej występów w nim. Król strzelców Serie A ostatniego sezonu. Piłkarz wybitny a więc radze od niego spierd****. Forza JUVE :>

użytkownik usunięty
vieira4

Mogę mówić co mi się żywnie podoba, gnoju więc lepiej ty sam spier...

Jak można porównywać napastnika np. do bramkarza (Zoff) czy obrońcy (Maldini)? Tego typu dyskusja nie ma sensu...

WALI CI GROZNIE WIDAĆ ZE SIĘ ZNASZ NA PILCE DELL PIERO JEST NAJLEPSZYM WLOSKIM PILKARZEM.

KRYSTIANRSL

Jestem kibicem Juventusu od 2001 roku. Alex Del Piero jest najlepszym piłkarzem w historii Juventusu, nie da się go porównać ani z Paolo Maldinim, ani z Dino Zoffem gdyż są to przecież zawodnicy grający na zupełnie innych pozycjach! Nie zamierzam koncentrować się na Paolo Rossim, Meazzy czy Bonipertim, gdyż są to gracze, którzy wystepowali w zupełnie innych czasach. Biorąc pod uwagę jego obecną dyspozycję, jest jedynie wyróżniającym się zawodnikiem ligi włoskiej. Jednak jeżeli zaczniemy oglądać jego poczynania od początku sezonu... można odnieść wrażenie, że pomimo upływu lat, wciąż jest liderem Juventusu. Czy to wina poziomu sportowego te drużyny, czy wielkości Alexa Del Piero? Moim zdaniem po troszę tego i tego. Z pewnością biorąc pod uwagę całokształt kariery ja nie mam wątpliwości - jest to jeden z najlepszych włoskich napastników ostatnich 20 lat. W moich oczach lepszy od Baggio, Tottiego, Vieriego, Inzaghiego czy Toniego. Kontuzja którą odniósł w wieku 23 lat zdecydowanie zaważyła na spadku jego szybkości oraz nieco spowolniła jego rozwój. Co do Waszej dyskusji Panowie... więcej szacunku dla pozostałych rywali. Pomimo tego, że mam spory staż jako kibic Juventusu nie mam żadnych pretensji do krajowych rywali, oraz drużyn lepszych z areny europejskiej. Inter, Milan, Roma... to wszystko rywale, a sport nie powinien dzielić, a łączyć kibiców. Wiadomo, jednych lubi się bardziej, innych mniej, ale nie są to powody do których miałbym komuś ubliżać, bądź mieszać z błotem. Pozdrowienia dla kibiców Serie A!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones