Alessandro Gassmann

7,5
983 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alessandro Gassmann
mativandamme

Jak dla mnie skrzyżowanie Benicio del Toro z lekką domieszką Alaina Demona. Mega przystojny btw

Rocketqueen_19

Demo(N)krację to nam dopiero nam chcą wmontować ci z Brukseli.

mativandamme

A twój stary to pewnie JCVD....

Shadow_dawnego_gggggggg

No chciałbym. A ty co tak po 9 latach mi odpowiadasz? Śledzisz mnie zboku? Ty na prawdę jesteś nienormalny! Najpierw kołek w Moretz, a teraz to.Lecz się poyebie!

mativandamme

Co tak ostro? Przecież to chyba ty mi pisałeś kilka lat temu żebym na żarty o Chloe nie reagował agresją, tylko śmiechem. Nie śledzę cię. Popatrzyłem na komentarze o M. Krwaczyku i zobaczyłem twój. Rozgniewałem się że bronisz alimenciarza, ale odpowiedziałem zabawnie. Sprawdzałem Gassmanna seniora, to i wszedłem na juniora. A tu widzę znów ciebie. I znów żartobliwie skomentowałem. A ty, kołku, dostajesz furii.

Shadow_dawnego_gggggggg

O kuurde jaką tym masz dobrą pamięć. To już cię Moretz nie kręci? ;) xDDDD

mativandamme

Tu jest taki wariat (mówiący do ręki) co twierdzi że się do niego przyczepiłem.
https://www.filmweb.pl/film/Lucas-1986-7452/discussion/Molestowanie+na+planie,29 40553

Ma taki sam kompleks (Edypa, Otella, męczennika?) co ty.
A co do Chloe, to nie dla psa kiełbasa. Żal mi ciebie (i siebie też).

Shadow_dawnego_gggggggg

No jego też się uczepiłeś, a teraz śledzisz moje tematy sprzed lat i mi odpisujesz sarkastycznie. Czy to normalne?

mativandamme

Chłopie, masz problemy psychiczne. To przypadek, że na ciebie trafiam. Tak samo jak na mówiącego do ręki. Chyba jest jakaś funkcja która pozwoliłaby sprawdzić wszystkie twoje wypowiedzi, ale ja jej jeszcze nie obczaiłem. Jestem człowiekiem starej daty, nie obeznanym z najnowszymi technologiami.
Psychiatra do mativandama: Mam dla Pana dobrą informację. Nie ścigają Pana żadne potwory, szadoły. Pan po prostu oszalał.
Lata temu pedofil przyznał się pod młoda aktorką Ch. G. M. w FW, że marzy aby Chloe wylądowała na jego kołku. Zaproponowałem pozbawić go kołka. Posypał się od razu na mnie hejt w obronie zboczeńca. Jednym z atakujących byłeś ty. To ty zacząłeś. A teraz twierdzisz że to ja ci nie daję spokoju. Lepiej mów do swojej reki, do swojego kołka, a nie opowiadaj mi głupot.

mativandamme

Nie jesteś sobą? To zjedz Snickersa. A do tego zwal gruchę, wytrzep wacka. Od razu będzie ci lepiej….

Shadow_dawnego_gggggggg

No już to zrobiłem jak dawałeś kołek w Moretz ty chory zboczeńcu.

mativandamme

Więc twierdzisz, że wkręcałem Chloe na swój kołek. Gdzie i kiedy to widziałeś? Ty masz omamy wzrokowe. Więc ci radzę terapię: upij się jak szpak, wywiń orła, puść pawia, wypuść dwa gile z nosa i idź puścić bąka jeszcze raz, wtedy wszystko będzie dobrze, mativandamie.
Po raz kolejny ci powtarzam co do twoich palanin o Chole na moim kołku – nie miałbym tyle szczęścia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones