Alessio Boni

7,5
1 359 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alessio Boni

Niedawno obiło mi się o uszy, że Alessio Boni gra w "Wojnie i pokoju" - serialowej ekranizacji dzieła Lwa Tołstoja, która ma się pojawić we wrześniu w polsacie. Hmm... Ciekawe jak sprawdzi się roli Bołkońskiego... Muszę przyznać, że fizyczne pasuje do tej roli. Gdy czytałam książkę wyobrażałam sobie księcia Andreja bardzo podonie.... Cóż, wszystko okaże się we wrześniu...

Black_owl

Bardzo dobrze Ci sie obiło o uszy. Dzisiaj właśnie na Polsacie był premierowy odcinek 'Wojny i pokoju' a Alessio jako Książę Andrzej Bołkoński był wprost rewelacyjny, pełen charyzmy, emocji, stanowczy, tajemniczy, targany sprzecznościami i taki magnetyczny urok ma w sobie ;)

LilyRain

mam pytanie czy w filmie Wojna i pokój...w którym gra Andrzeja..czy on ginie..?..czy żeni się z Natashą..?..pliss..proszę o odpowiedź...

aniusiaczek92

tak zginie.. pod koniec :)
barrdzo fajny facet.. idealny do ro Księcia.. kamienna twarz, władcze spojrzeie, emanujący spokój.. :) jedna z najlepiej zagranych postaci w filmie :)

shayba

Zgadzam się, Alessio w tej roli jest WSPANIAŁY.
Czekam na sobotę 29.12 i niedzielę 30.12.2007 na dwie kolejne części w Polsacie. Dobrze że Włosi rządzili przy tym filmie. Mają inne spojrzenie na Europę niż Słowianie i Niemcy, czy Francuzi. Europie, Rosji, Tołstojowi i jego wyobrażeniom literackim o roli Rosji dobrze to zrobiło, cała ta bajda o wielkości rosyjskiej dumy i dzieła historycznego wreszcie legła w gruzach.

LilyRain

zgadzam się w 100% jest w tej roli rewelacyjny:) a film po prostu mnie urzekł:)

LilyRain

Ma w sobie to coś co przyciąga uwagę widza:)
Jako Książe Andrzej Bołkoński po prostu świetny!

Black_owl

Muszę przyznać, ze Alessio rolę księcia Bołkońskiego rzeczywiście odzwierciedlił bardzo dobrze, jest wprost idealny do takich rół.. Tylko ja widziałabym go w podobnym filmie jak "Wojna i pokój" tylko o szczęsliwym zakończeniu :p A co do samego filmu to uważam ze jest bardzo dobry, wręcz świetny.. I czekam na dzisiejszy ostatni odcinek.. :)

Black_owl

Obejrzałam wszystkie 4 odcinki. Przepiękny film ;) wspaniała gra aktorska, nie mówiąc już o Alessio. Boski, czarujący facet, mój ideał hehe pozdrawiam ;)

Black_owl

załuje ze juz ten film sie skonczyl:(
szkoda ze Andrezj zginął ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones