Alex Etel

Alexander Nathan Etel

7,0
138 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Etel

will burrows?

użytkownik usunięty

Podobno Alex ma zagrać Willa Burrowsa w filmie Tunele 2010 czy to prawda?
Było wzmianka o tym na stronie http://www.mundotuneles.com/2009/08/01/vota-en-la-encuesta-8/

i była sonda większość osób głosowało na nie...

użytkownik usunięty

zapomniałam dodać że mi nawet by to pasowało :) pozdrawiam czytelników TUNELE

NIE! on ma 16 lat,a wygląda jakby miał mniej ode mnie(a ja mam 14 lat)
Poza tym jest ohydny.Inaczej wyobrażałam sobie Willa.

bones_778

Willa? Hahahaha matko jedyna. Wyjdzie na familijne G***o wytną sceny takie jak np. cukrowa pułapka... Ja willa zawsze miałem za takiego raczej nastolatka. Zresztą will jest siwy no nie :/??

DLA NIEKUMATYCH: Will jest siwy bo ma jakąś tam chorobę na światło

fafikozoom

soczewki + farba + on = co najwyżej CAL ! nigdy Will .

bones_778

Jaki ohydny..? Lepiej spójrz na sobie, pewnie nie jesteś o wiele lepszy. To jeszcze dzieciak. Poza tym ma urocze piegi. :)

O Boże! Nie! Ja sobie Willa wyobrażałam jako całkiem przystojnego nastolatka! Ta choroba na światło nazywa się "albinizmem". Powinnien mieć baiłe włosy, niebieskie oczy... Ten aktor kompletnie się nie nadaje!

domtre

Istnieje coś takiego jak farba do włosów i soczewki kontaktowe . Ale się zgadzam to jest masakra ! Jak można go wybrać ! NIGDY, NIGDY I JESZCZE RAZ NIGDY !!

nie, nie, nie! nie tak wyobrazalam sobie willa!

Poznajzenoona0279

Wcale nie jest tak źle... Jestem wielką fanką serii Tunele od pięciu lat i uważam, że on zdecydowanie nadaje się na Willa Burrowsa.
Ma tyle samo lat co ja i nie wygląda już jak dzieciak;)
wystarczy, że wejdziecie na imdb;)

Epoxide

czy ty wgl wiesz jak wygląda prawdziwy will?

Poznajzenoona0279

Oczywiście, że wiem;) Choruje na albinizm (u Kolonistów prawdopodobnie powstał na zasadzie mikroewolucji, jak u krępaka nabrzozaka- autor jest z wykształcenia biologiem, więc pewnie tak też by to wyjaśnił), więc nie ma pigmentu we włosach, skórze i oczach (powinien mieć więc czerwone oczy od widocznych naczyń krwionośnych, ale ma niebieskie, co występuje rzadziej). Will jest krępy jak większość tych Kolonistów, którzy mieszkali w Kolonii od pokoleń.
Co do Alexa Etela- włosy można przefarbować, istnieją soczewki i tym podobne akcesoria. Dzisiaj z każdego można zrobić inną osobę za pomocą charakteryzacji (spójrzcie tylko na Johnnego Deppa i jego wcielenia). Nie oszukujmy się- do filmu nie dadzą tak małych dzieci. Wystarczy zobaczyć, co zrobili z "Grą Endera".
Tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones