Alex RussellIX

Alexander Russell

7,0
2 095 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Russell

Uwielbiam go z tego filmu! Po prostu gra genialnie ^^ Wiem że pewnie więkrzość mojego zdania nie podziela, ale z filmu Kronika on jest moją ulubioną postacią i chętnie obejrzę z nim kolejne filmy :)

Vamp_97

No w Kronice też go najbardziej lubię :) Jest całkiem niezły, a na pewno najprzystojniejszy z całej trójki.

DagnaMara

Aha i jak dla mnie wygląda jak młody Henry Cavill <3

DagnaMara

Aleś wystrzeliła, między nimi jest 4 lata różnicy, w rzeczywistości taka różnica wieku jest praktycznie niezauważalna^^

tenhya

Nie chodziło mi o rocznik, ale o wygląd Einsteinie -_-

DagnaMara

W takim razie dlaczego dodałaś młody? ^^ To sugeruje, że wygląda jak Henry Cavill wcześniej. Tzn. wtedy gdy Henry C. miał pryszcze i dziewiczy wąsik? Bo wątpię,czy w ciągu ostatnich paru lat się zmienił^^

tenhya

Ponieważ wygląda na młodszego niż wskazywałby na to wiek ( a przynajmniej moim zdaniem, do którego mam konstytucyjne prawo). Obejrzyj sobie Hrabiego Monte Christo z Cavillem w wieku około 19-20 lat i porównaj sobie z Russellem i ... naucz się czytać... albo myśleć :)

DagnaMara

Przystojny? Owszem, jest. Ale to Dane DeHaan ma to COŚ;)

Beatrice_A

Nie jest zły, ale nie w moim typie :p

DagnaMara

I dobrze, nie będzie walki:D

Beatrice_A

lol, nie rob sobie nadziei :))

Vamp_97

filmu nie lubię , ale on się prezentował fajnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones