Alexander Gould

Alexander Jerome Gould

6,6
259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexander Gould

Jako Shane Botwin w Trawce po prostu niezastąpiony ;)
a z odcinka na odcinek z sezonu na sezon jego postać coraz ciekawiej się rozwija ;D
ostatni odcinek piątego sezonu hmmm.... można się było w końcu tego spodziewać zważywszy na metamorfozę osobowości najbardziej niewinnej osoby w rodzinie Botwinów z sumieniem i zdolnością oceny sytuacji, z moralnością - Shana ;)
ale i tak byłam w szoku jak to zobaczyłam ;D


Chłopak dąży w dobrym kierunku jako aktor ;)

użytkownik usunięty
dddorota

Ooo tak :)

dddorota

W weeds psychotyczny nastolatek, a w Bambi 2 Bambi. Cóż za piękne zestawienie osobowości <3

luckynarc

w pierwszych sezonach owszem - dobrze się zapowiadał jako aktor, ale niestety im dalej tym gorzej. mam wrażenie że wyparował z niego cały talent aktorski jaki miał jako dziecko. niestety.

megique

masz trochę racji, ale mi się wydaje, że wpływ mają na to raczej scenarzyści, zmienili go, nagle stał się bardziej normalny, to tak jak z samym serialem, ostatnie sezony w porównaniu z pierwszymi 3-4 mają znaczący spadek formy, niestety

dddorota

jak dla mnie gra genialnie swoją mroczną skrytą postać, co do sezonów zgadzam sie z ddorota niestety jest coraz gorzej

dddorota

Muszę stwierdzić, że bardzo dobrze się go ogląda w Weeds. W ostatnich dwóch sezonach najbardziej ciekawi i intryguje ze wszystkich bohaterów serialu. Inna sprawa, że sezony są coraz gorsze, ale mimo to nadal przyciągają ;)

dddorota

chyba najlepiej napisana postać z całego serialu, od 5. sezonu znakomity, ten jego pusty wzrok po tym co zrobił w ostatnim odcinku - rewelacja

dddorota

Dokładnie, przez pierwsze sezony - taki wkurzający dzieciak. Ale później już dorównał reszcie, a cholera wie czy ich nie przegonił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones