Alexandra RoachI

6,9
1 838 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexandra Roach

Jej rola w Utopii była nie tylko katorgą dla uszu, ale także dla mózgu. Skutecznie zrujnowała mi seans i odebrała większość przyjemności z oglądania tego, bądź co bądź bardzo dobrego serialu. SERDECZNIE NIE DZIĘKUJĘ I NIE POLECAM.

Chazz1995

ZDECYDOWANIE się z Twoją opinią zgadzam :D

Mademoisselle

Mi było aż smutno, że serial z taką fajną koncepcją i stylistyką można było tak koncertowo zepsuć przez większość głównych bohaterów. Rzadko się zdarza, że na dwu sezonową serię przepełnioną charakterami, do gustu przypada mi tylko 1, maks 2 (Arby i może Lee). Za to udało im się zrobić jedną z najfajniejszych retrospekcji jaką w widziałem w serialu, za epizod 1 sezonu 2 naprawdę czapki z głów. :)

Chazz1995

Wręcz odwrotnie, jej seksowny brytyjski akcent był fajnym... akcentem w tym serialu. Mógłbym jej słuchać całe życie.

okmanek

Zgadzam się z przedmówcą :D

Images

Właśnie, autor tematu bredzi jak potłuczony. Poza tym, że miała seksowny brytyjski akcent, Becky stanowiła też wizualną odskocznię, wytchnienie dla oczu od Jessicy Hyde.

Chazz1995

To. Jej głos + wątki miłosne i się odechciewa dalej oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones