Alexandre Desplat

Alexandre Michel Gérard Desplat

7,7
11 675 ocen muzyki
powrót do forum osoby Alexandre Desplat

Uwielbiam sundtrack do "Księżyca w nowiu". Sam film jest denny, ale muzyka to po prostu majstersztyk! " Romeo&Juliet", The Meadow", "Memories of Edward", "Edward Leaves", "Break Up", "Full Moon"... Carter Burwell to przy nim zwykły amator! Ta cała "Kołysana dla Belli" była tak przeciętna, że szok.. To miała być smutna, wzruszająca kompozycja, a wyszło takie nie - wiadomo - co. Dla mnie "New Moon (The Meadow) jest idealną kołysanką, udaję że tamta pierwsza nie istnieje. Btw, popłakałam się jak ją pierwszy raz usłyszałam. Desplat to GENIUSZ i basta.

Muszę przesłuchać także inne jego kompozycje.

Alex_Molly

Ja też ubóstwiam ścieżkę dźwiękową do New Moona, chociaż samą sagę Zmierzch nie bardzo. Uwielbiam go, ale tez jestem na niego wściekła, bo spierdzielił (przeprasza) mi Harrego, a miałam w stosunku do tego filmu wysokie oczekiwania i miałam nadzieję, że podoła zadaniu.

lila0202

Właśnie przesłuchałam scieżkę dżwiękowa do Deathly Hallows i jestem jeszcze bardziej oczarowana niż przy New Moon. "Oblivate", "Lily's Theme", "Severus and Lily", "Hermione's Parents", "A New Begginning". Co za MAGIA!

Alex_Molly

Zgadzam się co do New Moon, wolę ten soundtrack od Insygniów. Uwielbiam wrażliwość Desplata- subtelną, emocjonalną, ale przede wszystkim bardzo magiczną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones