Alexis Bledel

Kimberly Alexis Bledel

7,6
5 284 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alexis Bledel

Co ona robi na liście "top 100 ludzie"!! :? :? :?

W "trzech na krzyż" filmach zagrała, w jednym takim... całkiem, calkiem...(Cin city)

a reszta to.. jakieś takie... Nie powinna tu być!! (2/10)

Arwen_7

jak słuchasz tokio hotel to twoje myślenie zawsze bedzie troche ograniczone...

humbaja

a moim zdaniem ma absolutną racje! Nie mam pojęcia co Alexis robi na tej liście, zagrała raptem w kilku filmach... Ja nie mówie, ze jest złą aktorką, ale aktualnie ma 77 miejsce a za nią plasuje sie wiele znakomitości, np. Tom Cruise, Halle Berry, George Clooney, Catherine Zeta-Jones czy Jared Leto i moim zdaniem Bledel w ogóle nie ma podlotu do tych gwiazd!

Arwen_7

Wpadłam tu, bo przeglądałam przed chwilą Top 100 i zaczęłam zastanawiać się, co to za jedna. Tajemnica szybko się wyjaśniła. To niestety potęga TV. Gamońki, które nigdy nie były w kinie oglądają w TV wszystko jak leci i później na liście znajdują się aktorzy o których nie słyszał żaden fan pożądnego kina, jeśli nie oglądał np. "M jak miłość".

Dziewczynka jest nawet przyjemna (widziałam parę odcinków Gilmorek), ale żeby zamiast Top 100. Cóż. Nawet lubię seriale (przed chwila wpisałam się na forum jeszcze jednej GWIAZDY, tym razem polskiej, Małaszyński, czy jakoś tak, o której w życiu nie słyszałam), mam ich parę w ulubionych, ale nie walę dziesiątek każdemu jak leci, bo widziałam tego lub owego w TV.

Hm, Alexis szybko spadnie, gdy świat zapomni o Gilmorkach na TVN. pewnie zastapi ja jakaś inna GWIAZDA...w zasadzie ta list jest głupia jak kilo gwoździ i tak naprawdę nie ma znaczenia...więc nawet się nie wysilę, żeby ocenić Bledel (dawanie jej 2 na 10 nie przyniesie mi żadnej satysfakcji)...sayonara

Arwen_7

cóż ja tam ja lubię:):):)

P.S

Sin city;) [ sin - z ang. - grzech;)]

Martiness

Ja ją lubię, jednakże uważam że jest TYLKO gwiazdą telewizyjną i faktycznie- jak mam być szczera to nie zasługuje na miejsce w top 100. Co niezmienia faktu, że ją lubię.

anek_3

Bardzo lubie Alexis, ale tez mysle ze nie powinno sie jej stawiac przed Zetą-Jones czy Jaredem Leto, ale bez przesady 2/10? Myśle ze jest nie njagorsza aktorką i załuguje na wyzsza ocene :)
pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones