Alfred Enoch

6,9
4 605 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alfred Enoch

W serialu "Sposób na morderstwo" ciągle ma taką minę, że przypomina mi postać w jakiegoś filmu/bajki. Cały sezon bacznie się przyglądałam tej głupkowatej twarzy i nie mogę dojść co to za stworek

martineeez

i jeszcze ta dwumetrowa szyja

martineeez

Mi przypomina ryjka z muminków XD
httpm:// czasdzieci. pl/ pliki/ bajki/f_ba_1652_i142. jpg (bez spacji)

martineeez

E.T.?

daroosia_2

Padłam, ale faktycznie to E.T. :D

martineeez

Głupkowatej ? - Osobiście uważam że uroczej .

buterfly

Moze nie uroczej ale charakterystycznej niewiem czemu wszyscy po nim jada w sposobie na Morderstwo po Annalise najciekawsza postac Serii ktora miala najwiecej pomysłów ,kreatywna przy czym była nieznośna i taka miała być. Po Laurel dla mnie tam ni ma takiej postaci która umiała by zaskoczyć z calej piatki studentów

Oxlade_5

Osobiście też uważam że jedna z ciekawszych i niejednoznacznych postaci z serialu .

martineeez

Najnudniejsza postać serialu. nie przekonuje mnie swoją grą aktorską - nie "ugrał" paru scen smutku z zaskoczeniem, a już tymbardziej nie zagrał wiarygodnie miłości do R czy L. Nuda

martineeez

Podobny jest do Justin Chatwin, a najbardziej gdy grał w Dragon Ball evolution :)

martineeez

Jej, a myślałam, że ze mną jest coś nie tak! On był jedyną postacią w SnM, na którą nie mogłam patrzeć i która mnie irytowała! Wiecznie ten sam, drażniący wyraz twarzy... memłowata postać bez żadnych szczególnych cech czy zachowań, dzięki którym przytrzymałby moje zainteresowanie. Masakra.

x_Marta_x

zgadzam sie w 100 %, od 1 sezonu czekalam az ubija Wesa hehe

martineeez

Sid z Epoki Lodowcowej;)

martineeez

Jak dla mnie syn willa smitha

martineeez

Tak, ten durny uśmieszek irytuje strasznie. Ale bardziej denerwuje mnie jego wysoki, a jednocześnie żabowaty głos, który tak mi się wwierca w mózg, że nie umiem się skupić na treści.

alicja_zarowska

Moje pierwsze skojarzeni to ten żółty ptak z ulicy sezamkowej. Ten aktor mi go przypomina, zwłaszcza jak tak tak głupio przechyla glwoe w bok

martineeez

Strasznie drewniano grał Wesa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones