Ali Larter

Alison Elizabeth Larter

7,4
6 173 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ali Larter

Az taki ten ranking dla was wazny ze jej 1 dajecie ;p wrzyscy nazywają ja aktorka z "Herosów" a ja ich wcale nie oglądam i uwielbiam Ali Larter za "Oszukać przeznaczenie", "Bandyci", "Legalna blondynka" czy chociażby "Luz Blues".... SUPER AKTORKA może nie gra wybitnie ale za to jest bardzo fajna ;p

Sidewinder

Heh bo o Herosach było ostatnio głośno dlatego tak wszyscy ją nazywają...też ją lubię za Oszukać Przeznaczenie tylko że szkoda że w 2 śmierć ją dopadła:(
Teraz czekam na Resident Evil 3 ,zobaczymy ja Ali zagra w tym filmie:)

Sidewinder

Ja oglądam Herosów, ale już zanim dowiedziałam się, że istnieje taki serial bardzo lubiłam Ali. Moim zdaniem gra bardzo dobrze :)

Miss_S

moim też:) spoko aktorka, przyznam, że przed obejrzeniem "herosów" nie wiedziałam o jej istnieniu. Potem obejrzałam "oszukać przeznaczenie 1 i 2" i jest cool;)

Sidewinder

Ja też widziałam ją w Herosach, ale nie tylko...zagrała świetnie także w Legalnej blondynce, Oszukać przeznaczenie, czy Bandytach...i dawanie jej 1 tylko i wyłącznie dlatego ,żeby nie była za blisko 100 albo w top 100 jest chore... :/

Sidewinder

Ja Ali pierwszy raz zobaczyłam właśnie w "Herosach", grała cudownie, więc oglądnęłam jeszcze kilka filmów z nią (m.in. "Obssesed" i tam, choć miała głupią postać do zagrania, poradziła sobie świetnie) jest teraz jest moją ulubioną aktorką.
Pozdrawiam ;)

brenda95

Poznałam Ją przez rolę w Oszukać przeznaczenie 1 i 2, także w Blondynce. Teraz czekam na Obsesje. Ogólnie to Ją bardzo polubiłam.

Sidewinder

Niektóre jej miny w LB bezcenne xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones