Alicia Keys

Alicia Augello-Cook

7,3
642 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicia Keys

kawalek "like you never see me again" cos cudownego. na pocztaku mnie nudzil ale po przeczytaniu tekstu ... brak słów

użytkownik usunięty
milk_shake

zdecydowanie superwoman <3 uwielbiam ta piosenkę !

milk_shake

polecam cale mtv unplugged alicji. najlepszy if i aint got you.

Matrioszka_3

1 TEENAGE LOVE AFFAIR
2 WRECKLESS LOVE
3 ANOTHER WAY TO DIE z Jackiem White

AutorAutor

no i lipa , bo oczywiście ta ostatnia nie ma nominacji i nie zobaczymy Alicii na tegorocznych Oscarach:/:/

a ja najbardziej lubię Why Do I Feel So Sad:(
;P:))

milk_shake

Ulubiona piosenka? Butterflyz (tekst, muzyka i głos Alici.. coś pięknego!)

milk_shake

1. If I Aint Got you
2. Fallin
3. Love Me Like You'll never see me again.
4. No One
5. Teenage love affair.
Jest jeszcze wiele innych, które uwielbiam, ale nie będę wszystkich wymieniać. :)

brid

ostatnio oglądałam "27 sukienek " i spodobał mi się numer "No one"

milk_shake

Przede wszystkim "Butterflyz" i "Trouble". A włączę sobie... :)

milk_shake

Superwoman i That's the thing about love. Kocham te piosenki

milk_shake

trouble, ten kawałek to mistrzostwo świata, a tak wogóle to każdy, dosłownie każdy utwór Alici ma cos w sobie. peace

milk_shake

empire state of mind z jay-z, tu pokazala ze ma talent

milk_shake

boziu, no nie wiem.
Kocham jej wszystkie piosenki. Najczęściej słucham: If Ain't Got You,
Fallin, Teenage Love Affair, Like You Never See Me Again i ostatnio Empire
State Of A Mind *tam gdzie Alicia śpiewa sama z Jayz mi się już znudziło.

Aquamarine_

ah no Butterflyz też.

Aquamarine_

Ja po prostu kocham, uwielbiam i w ogole wszystko co sie da Put in a love song! 'if you wan me baby gotta work it out!' :D :D !! Jak dla mnie fatalne jest No one! Zwlaszcz koncowe darcie ;./ !

Aquamarine_

a jak kocham, uwielbiam i w ogole wszystko co sie da Put in a love song! 'if you want me baby, gotta work it out' !!! :D za to fatalna jest No one. Zwlaszcza to wycie na koncu ;/

milk_shake

try to sleeping with a broken heart, un-thinkable, no one, fallin

shanie

Nie jestem jej wielkim fanem i nie specjalnie słucham jej kawałków, ale "New York" to było coś.

milk_shake

Cała ostatnia płyta The Element of freedom jest genialna i jest to jedna z moich ulubionych płyt. Ulubione kawałaki to: Un-Thinakable, This Bed, A Womas worth, Superwoman, Love is my disease. W ogóle jest to moja ulubiona wokalistka.

milk_shake

Mi się podoba "As I Am (Intro)" - pozycja numer 1 na płycie "As I Am" Ogólnie pierwsza piątka tej płyty to rewelacja :).
No i "Empire States Of Mind" i "Fallin'"

użytkownik usunięty
Szafira

"The Life", "Fallin", "Troubles" - to genialna piosenkarka, ma głos, nie wygląda na jakąś sztuczną, zarozumiałą osóbkę - nie znam jej prywatnie, ani nie widziałam filmików z jej dziwnym zachowaniem, więc może i mam rację, co do jej osoby. No i do tych piosenek, które powyżej wypisałam, jeszcze dochodzi "Empire States of New York".

użytkownik usunięty
milk_shake

"Doesn't mean anything", "Empire of...", "Fallin", "Like you never see me again"

milk_shake

oja, zdecydowanie WSZYSTKIE z pierwszej płyty, a poza nimi lubię un-thinkable (i'm ready) i musiałabym obczaić tytuły, bo nie za bardzo pamiętam ;)

milk_shake

fallin <3

milk_shake

Jako piosenkarka 9/10 - zjawiskowy talent. Ulubiona piosenka... Ciężko powiedzieć... Kilka jest rewelacyjnych... Jak dla mnie najciekawsze piosenki występują na płycie "The Element of Freedom."

milk_shake

"Wrekless love" i jej wykonanie "I never loved a man" z repertuary Arethy Franklin :)

milk_shake

W cholerę ulubionych.

milk_shake

Także "No One" jest jakże prostym a zarazem ciekawym w odbiorze utworem.

milk_shake

Try Sleeping with a Broken Heart

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones