Alicja Sędzińska

7,2
390 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicja Sędzińska

Piękna aktorka

użytkownik usunięty

Doskonale pamiętam ją z "Kochajmy syrenki" :]

Tak bardzo ladna kobieta a w ,,Kochajmy syrenki'' wygladala slicznie

Dzieki za mile slowa pod adresem mojej mamy. Rzeczywiscie byla piekna. W pazdzierniku minie juz 18 lat jak zmarla we Francji. Pozdrawiam. Malgosia

malgosia100

Bardzo mi przykro, że twoja Mama tak szybko zmarła. Szkoda też, że nie ma o niej żadnych informacji biograficzno - zawodowych. A może, Małgosiu, uzupełnisz ten oczywisty brak?
Pozdrawiam serdecznie.

kaceli

Dziekuje za mile slowa. Chcialam uzupelnic, rowniez o moim ojcu Ludwiku Paczynskim i ojczymie, Antonim Nurzynskim. Niestety, ci ktorzy te strony zalozyli, nie zaakceptowali uzupelnien, jako podobno "z niepewnego zrodla". Wiec zostawilam to, bo chyba nie sa powazni ludzie. Pozdrawiam rowniez serdecznie

malgosia100

Niestety, masz w zupełności rację, Małgosiu. Ja również kilka razy usiłowałem wnieść poprawki i uzupełnienia do różnych pozycji w tej "encyklopedii filmowej", ale - pomimo podania źródeł - zostały odrzucone jako mało wiarygodne. Tymczasem w portalu aż roi się od oczywistych błędów, pomyłek i zwyczajnych plotek uchodzących za informacje (nie mówiąc już o języku - stylistyce, poprawności gramatycznej itp). Nasuwa się więc pytanie w jaki sposób znalazły się one w serwisie, skoro czujność jego redaktorów przekracza wręcz granice absurdu?
Pozdrawiam serdecznie.
Kaceli

PS
Czy pan Ludwik Paczyński - długoletni aktor Teatru im. Osterwy w Lublinie oraz rysownik i publicysta to twój Tata? Jeśli tak, to gratuluję "koneksji" i pozdrawiam podwójnie. :)
K.

kaceli

Tak, masz racje, ze to przekracza granice absurdu. Ale juz taki jest niestety internet, zle pojeta demokracja i wolnosc slowa.
Tak, Ludwik Paczynski to moj tata. Urodzil sie w Wilnie, chcialam sprostowac, ale jako corka, dla "redagujach" sewis, jestem niewiarygodnym zrodlem. Pozdrawiam. Malgosia

kaceli

mnie odmawiano już rejestracji filmów, które są na imdb i podstronę ich wskazałem jako źródło. Więc skoro największy serwis filmowy na świecie nie jest wiarygodnym źródłem, to co nim jest ?

Rzeczywiście prześliczna! - przed chwilą zwróciła moją uwagę w "Rękopisie znalezionym w Saragossie"...A tak a propos ciekawe czy Pani Małgosia odziedziczyła urodę po Mamie...może zobaczymy ją w jakimś filmie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones