Allison Tolman

Allison Cara Tolman

7,2
3 101 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Allison Tolman

Super rola w Fargo! Mam nadzieję, że to początek jej hollywoodzkiej drogi bo zagrała świetnie.
Na twarzy potrafiła pokazać wszystko. Z przyjemnością ją zobaczę jeszcze w czymś.

ayla123

Podobno ma zagrać w 2 sezonie Fargo będzie grała inną postać, sama tak powiedziała i wyczytałem że 2 sezon dla Fargo to tylko formalność.

Ariel2400

ahahhahah. Nie będzie żadnego drugiego sezonu. Historia została opowiedziana do końca. Kropka, the end, fin.

MrAnderson

Będzie drugi sezon, lecz Tolman niestety, nie pojawi się w nim. Będzie to prequel, akcja dzieje się w 1976 więc nie ma takiej możliwości. "ahahahahah" ........

MrAnderson

MrAnderson... widzę nowy ekspert na filmwebie, który wie lepiej. Co z tego, że zamknięto jedną sprawę? Idąc Twoim tokiem rozumowania większość seriali kryminalnych musiałaby się kończyć po jednym sezonie albo jednym odcinku, bo przecież dana sprawa jest zamknięta. Poza tym twórcy mogą zrobić tak jak w przypadku American Horror Story - każdy sezon to inna historia, ale opowiadana w podobnym klimacie. Serial Fargo ma niesamowity potencjał i tak jak cenię film fabularny Fargo, to jednak serial jest lepszy.

ayla123

W "Fargo" rewelacyjna, też nie mogę się doczekać, aż zobaczę ją w kolejnych filmach. I ma taki naprawdę ładny, sympatyczny uśmiech :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones