Allison WilliamsV

Allison Howell Williams

7,3
4 854 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Allison Williams

piękna i świetnie gra, przypomina mi Jennifer Conelly

Unibet_78

Dokładnie! Wygląda jak nieco młodsza Jennifer. Niemal identyczne. I chociaż nie lubię jej postaci w Girls to podoba mi się jak gra.

Buka91

a mnie bardzo intryguje jej postać.... mam wrażenie, że w 3 sezonie może wybuchnąć i nas zaskoczyć. Oby.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Unibet_78

Faktycznie śliczna! Zastanawia mnie tylko jedno - dlaczego w Girls ciągle ma rozszerzone źrenice. Czy jest ciemno czy jasno, ona ciągle ma źrenice jak 5 zł! :D

Ayashi

niektórzy tak mają, moja przyjaciółka nawet w słoneczny dzień ma źrenice znacznie szersze od innych ludzi ;)

Ayashi

W Uciekaj również zwróciłem uwagę na duże źrenice co jak dla mnie jest Jej niebywałym atutem.

Unibet_78

I troszeczkę Amandy Peet bym dorzucił :)

Van_21

A ja bym nawet odwrócił proporcje. Więcej w niej A. Peet.

enbem

Też mi się wydaje, że to właściwsze proporcje

Brzozack

w sumie to chyba macie rację choć skojarzenie z Jennifer Conelly po przeczytaniu tego wpisu też mi się pojawiło, taka z niej krzyżówka ;P

MarcoK

Jak dla mnie to więcej ma z Jennifer, ale to pewnie kwestia tego na jakie elementy twarzy się zwraca większą uwagę.

neo18108

A co sądzicie o podobieństwie do Colina Egglesfielda?

Unibet_78

A mi trochę Kayę Scodelario :p

Unibet_78

Właśnie obejrzałem "Get Out" i rzeczywiście momentami przypominała Jennifer

Unibet_78

rzeczywiście wzbudza skojarzenia ze świetną aktorką (w "Get Out")

Unibet_78

dla mnie jennifer, ale carpenter

GlonQ

O to to! Właśnie obejrzałem Get out i mimo, że nigdy nie mylą mi się aktorki, to w niektórych scenach byłem pewien, że to Carpenter albo co najmniej jej siostra. Identyczny uśmiech, przy którym jeden kącik ust idzie bardziej w bok.

Unibet_78

Dokładnie, przez cały film kogoś mi przypominała... Bardzooo podobna do Jenifer )) Film świetny.

Unibet_78

Piękna, ale niecycatka, niestety...

WielkiSzu

Gdzie ona piękna?? Szczególnie najpiękniejsza pod koniec "Get Out!" Ja rozumiem każdy ma inny gust, ale proszę gdzie ona jest piękna. Nawet średnia nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones