Ally Sheedy

Alexandra Elizabeth Sheedy

7,8
2 330 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ally Sheedy

jedna z ważniejszych aktorek dla mnie jak nie ikona lat 80-tych za takie filmy jak Breakfast Club czy WarGames. Uwielbiam taki typ urody a co najważniejsze jest świetną aktorką.

Footix

zgadzam się ale mamy podobbny gust więc nie widze inaczej :D

Lucynica

Fantastycznie, kokieteryjnie się śmiała. Przynajmniej w "Grach wojennych". Zabujałem się w tym naiwnym, słodkim śmiechu ;)

Lejzorek

Śledzisz mnie?;>

Kurde nie widziałam Gier wojennych

Lucynica

Idę krok w krok za Tobą, cztery i pół lata później :P

użytkownik usunięty
Footix

Ja bym jeszcze wspomniał o roli w "Krótkim spięciu". Doskonale odegrała rolę Stephanie Speck - potrafiła się wkurzyć, kiedy widziała Franka. Kiedy kij baseballowy poszedł w ruch, nie odważyłbym się do niej podejść za żadne skarby. W innych scenach potrafiła pokazać, że potrafi być czułą i opiekuńczą kobietą: scena, w której pokazywała Johnny'emu Piątce otaczający go świat.

Jak to baba......

Footix

U mnie podobnie, najbardziej utkwiła mi w pamięci w "Breakfast Club", a wczoraj przypomniałem sobie z nia "Krótkie spięcie" i tez w nim świetnie zagrała, ogolnie bardzo przyjemnie sie ja oglada.

użytkownik usunięty
Footix

Ona bardzo dobrze wypadła w "Klubie winowajców". Potem dokonywała złych wyborów. Nie te filmy. Po prostu była niewzykła jako nastolatka. Jako starsza kobiet już nie.

Footix

I w Short Circuit!

Footix

Grała też dziewczynę głównego bohatera w 'Bad boys' z 1983 (świetny film, nie mylić z tym komediopodobnym czymś z Willem Smithem z 1995)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones