Alona Tal

7,0
500 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alona Tal

Moze i jestem szowinista ale one sa ladniejsze nawet od Polek lub Rosjanek czy lasek z Australii.

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Na twarzy są o wiele ładniejsze od słowianek, to fakt. Jednak w Izraelu nie za bardzo dbają o wychowanie fizyczne, więc z kolei ich figury pozostawiają bardzo wiele do życzenia.

Al_Bundy

A ja nie jestem antysemitą ale chyba sobie jaja robisz. Od Polek na pewno nie ładniejsze. Z resztą sporo Żydówek z Polski, a Żydzi trochę krew z nami mieszali także to nie są starożytni hebrajczycy, geny słowiańskie, germańskie, chazarskie, wschodnie ogólnie rzecz biorąc w nich tam są. Ba, nawet Żydów z Etiopii mają w Izraelu, całkowicie czarni.

użytkownik usunięty
kubafilmoogladacz

Bo Żydzi są wymieszani jak mało kto. To genetyczny mesjasz świata.

kubafilmoogladacz

No, Żydówki wygladaja jak klacze ale te pokazywane w TV sa ladne.

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Chodzi pewnie o specyficzny zgryz. To fakt. Za to Polski są czasami zbyt pyzate na pyskach.

NIe ma ideałow.

Al_Bundy

Przyznam, że żydówki są śliczne ale i polką nic się nie da zarzucić! ;)

patryk_B

Wię

Al_Bundy

Sporo dzisiejszych polek w wyniku cywilizacji zachodniej też jest zaniedbanych, generalnie Izrael ma sporo genów słowiańskich i jak o naród wcale nie oznacza że dominują tam geny starożytnych żydów. Ci przez wędrówkę ludów tak się wymieszali z europejczykami że stali się jednymi z nich i bez wątpienia Izrael reprezentuje kulturę Europejską w tym dzikim regionie.

Ale niestety też zaczynamy mieć przekichane jak oni bo oni mają przygłupów z Palestyny Hamasy itp a my zaczynamy mieć uchodźców, z całego bliskiego wschodu. Generalnie ja bym zorganizował tak państwo jak to jest w Izraelu aby mieć na celowniku wszystkich niedorozwojów.

Tak więc no nie ma co się dopatrywać anaszkezyjskiej krwi bo ona jest rozmydlona bardzo i niewielu jest już takich Żydów.

użytkownik usunięty
patryk_B

Na dodatek Polski twierdzą, że się strasznie nudzom nad Wisłą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones