Alyssa Sutherland

7,1
5 035 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alyssa Sutherland

oj, w serialu Vikings zrobiła na mnie niemałe wrażenie, nie spodziewałem się takich
smaczków pod koniec pierwszego sezonu ;)
Ciekawie wykreowana postać i mam nadzieję, że nie wystąpiła w tym serialu tylko gościnnie,
bo poruszając jej wątek jest dobry materiał na kolejny sezon.
a co do samej gry aktorskiej to nic nie stwierdzę, bo tak naprawdę ciężko po kilku minutach gry
w ostatnim odcinku z czego połowa to sceny łóżkowe, które chyba w takich przypadkach nie da
się spartaczyć :)

conradez

Wiesz,co do jej urody to bym polemizowała.Fakt robi wrażenie i jest piękniejsza,niż większość znanych mi w rzeczywistości osób,aczkolwiek daleko jej z twrarzy do klasycznej urody i z pewnością nie ma "tego czegoś".Ale to tylko moja opinia.
Pamiętaj,że charakteryzacja też robi swoje ;p

Tak poza tym postać rzeczywiście interesująca,choć raczej nie zyska mojej sympatii z wiadomych względów ;)

CzarnaMamba_1277

http://www.brisbanetimes.com.au/content/dam/images/1/2/g/3/9/f/image.related.art icleLeadwide.620x349.12g3al.png/1419999106020.jpg

Co tam wspomniałaś o charakteryzacji?

Roody_2

No sorry, a tym zdjęciu wygląda jak Reptilianin :D

conradez

Mi się zwyczajnie nie podoba uroda owej aktorki. Może i tak ogólnie nie jest brzydka, ale na pewno nie mogę jej choćby ładną nazwać. Jej postać mnie niezmiernie irytuje i irytuje mnie to jak Ragnar łatwo daje się okręcić w okół palca byle przybłędzie, która stwierdza, że mu urodzi syna :I Zwroty akcji zwrotami akcji, ale twórcy mogli nieco zadbać, by to się bardziej kupy dupy trzymało.

MglistyWilk

hehe akcja z ciąża "miSZCZ" - po jednej nocy czy niech tam będzie po dwóch laska już wie że jest w ciąży :D

co do jej urody to dla mnie bardzo srednia, intrygujaca może tak, ale nie piękna...

MglistyWilk

Popieram, mnie również totalnie nie przypada do gustu ten typ urody.

Co do zwrotów akcji, to "Wikingowie" są oparci na prawdziwych nordyckich sagach, gdzie opisana jest historia prawdziwego Ragnara Lodbroka i jego synów, więc twórcy nie mogą za bardzo odbiegać od oryginału. I tak zresztą wprowadzili parę zmian fabularnych łagodzących szczególnie wątek zdrady Ragnara i rozpadu małżeństwa z Lagerthą. Niestety takie były ówczesne realia, facet, szczególnie o tak ważnej pozycji jak jarl, wybierał kobietę która mogła urodzić mu więcej dzieci, a Lagertha przegrała z kretesem w starciu z Aslaug na tym polu.

conradez

Według mnie uroda w stylu Olivii Wilde. Bardzo mi ją przypomina, zwłaszcza z układu twarzy.

idrilka_idri

Święta prawda z tą Olivią!

Ja_pitole

Może rzeczywiście trochę podobna...

idrilka_idri

o nie, to porównanie to obraza dla Olivii...

fnh81

Nie uważam, tylko nie ma co się sugerować jej zdjęciem profilowym ;)
W "Vikingach" wyglądała pięknie.

idrilka_idri

akurat widziałam ją w wikingach i na wielu fotach, zupełnie nietrafne porównanie...

idrilka_idri

oglądając dzisiejszy odcinek doszłam do takiego samego wniosku, moje pierwsze spojrzenie i myśl - "czyzby olivia zastąpiła alysse..."

conradez

Oglądam serial. Widzę: Aslaug. Na pierwszy rzut oka bardzo mi nie podeszła, gdyż wysoka i chuda jak anorektyczka. Kilka ujęć dalej: jest w niej coś intrygującego,nie mogę przestać patrzeć, całkiem ciekawa kobieta, nawet mimo tej okropnej sylwetki!

Kilka ujęć później: jej podbródek został przeze mnie dostrzeżony. Od chwili kiedy tylko rzucił mi się w oczy nie mogę spokojnie oglądać tego serialu. Wygląda, jakby był tyłkiem. I przez to nie mogę przestać na niego patrzeć i za każdym razem, kiedy ta kobieta pojawia się na ekranie, to widzę tylko ten tyłek! I nie chodzi o to, że zdobi go szczelina, czy tam dziurka, to jest fajne. Ale u niej jest taka wysunięta i wygląda jak tyłek! A taki fajny serial był..:(

conradez

conradeza jarają transseksualne jaszczury

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones