Amanda Crew

Amanda Catherine Crew

7,1
3 138 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Crew

Amanda Crew zagrala bardzo fajnie w filmie Ona to on. Jest bardzo ladna, ale na tej foci nie jest do siebie podobna. ;]

Annie_Bunton

Masz acje ja bym nigdy nie poznała że to ona widze że lubisz Amande Bynes ja też to moja ulubiona aktorka co ci się najbardziej podobało w Ona to on bo ja nie mam słów film bezbłędny wszystko na swoim miejscu obsada piosenki komedia jakich mało ma u mnie 10 !!! a lubisz Olivera Jamesa odpisz :-)
kinomanka 15

Kinomanka_18

Mi tez spodobal sie ten film. Juz drugi raz ogladalam i mialam takie samo zianie jak za pierwszym razem. Fajny watek, obsada, wszystko ladnie zrobione :) Naaajs...Co do Amandy Crew. Widzieliscie ja w Oszukac przeznaczenie 3? Tam tez ladnie wygladala. Jest bardzo dziewczeca, fajnie sie ubiera...A to foto totalnie do wymianyyy pliz!

Annie_Bunton

No fajna z niej aktorka. Jak oglądałam nona to on (super film :D)to sie skapłam że ona grała też w oszukać przeznaczenie 3 :)
CO do Oliviera James's to go uwielbiam. I z takich jeszcze aktorów to bardzo lubie Hilary Dff :)No i Amande :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones