Amanda HaleII

5,8
701 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Hale
Reznik

świetna aktorka!

wymcio

aktorka owszem ale.....no może troszkę przesadziłem z krytyką jej urody....może jest raczej nie w moim typie ale...wczułem się w serial 'the white queen' a ona mnie tam potężnie wqrvia....

Reznik

mnie też . Jak zaczyna mowic mam ochote jej conajmniej przylozyc z liscia, ale to tylko swiadczy o tym jak świetną stworzyla kreacje ;)

wymcio

dokładnie

Reznik

a mnie sstrasznie irytuje w ripper street. ta jej rzuchwa wystająca jak u goryla i przymrózone oczy....strasznie irytujący wygląd.

loozack

ja mam to samo, no nie nawidze tej piz..

Reznik

Wiadomo, że nie powinno się czepiać ludzi za urodę, ale akurat pani Hale ma to do siebie, że jest po prostu odpychająca swoją facjatą. Zwłaszcza w "The White Queen" niemożliwie wprost irytuje. Póki co nie ma jej w drugim sezonie Ripper Street i oby nie wracała.

Reznik

Mogłaby grać damską wersję Jockera ;)

Reznik

strasznie irytowała mnie w serialu Ripper Street

Reznik

Jej uroda może wielu odpychać, to prawda, ale nie umniejsza to jej talentu. Chylę czoła przed jej Margaret Beaufort i nawet Emily Reid, chociaż postać denerwowała, to jednak była bardzo przekonująca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones