Amanda Lear

Amanda Tapp

7,6
8 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Lear

Bardzo tajemnicza osoba nigdy nie potwierdzała swojej daty urodzenia ani miejsca.Enigma to jej największy hit.

zegan333

Zdaje się ze ostatnio ten temat powrócił gdyż wyciekło zdjęcie które rzekomo przedstawia Amandę Lear przed zmianą płci.

zegan333

Największe przeboje Amandy to „Follow Me” i Queen of Chinatown” bo to te piosenki królowały na listach przebojów w latach 70tych. Enigma stała się hitem dopiero po latach gdy użyto Jej w reklamie Kinder Bueno.

BMovieManiac

Mówisz w tej chwili chyba wyłącznie o Polsce bo "Enigma" była światowym hitem od samego początku. Reklama starszym ludziom tylko przypomniała tę piosenkę, a młodzież dopiero ją poznała.

zegan333

Wątpię, aby w latach 50-tych chirurgia była na takim poziomie żeby z mężczyzny zrobić idealną kobietę. To są bzdury powielane od dziesięcioleci i fabrykowanie dokumentów żeby wzbudzić sensację. Amanda ma tylko bardzo niski głos, jaki posiadają też inne prawdziwe kobiety na świecie. Jej te pogłoski odpowiadają bo się o niej mówi, sama celowo podsyca te domysły od wielu lat.

lalala

A ja jestem bardziej skłonny ku wersji że jednak zmieniła płeć. Czy w latach 50tych chirurgia była na wysokim poziomie? Nie wiem, ale znana transeksualistka April Ashley wyglądała bardzo kobieco i tak naprawdę zdradzał Ją głównie męski głos. Aprilis twierdziła zresztą że w latach 50tych pracowała z Amandą w jednym z branżowych klubów. Jest kilka zdjęć które rzekomo przedstawiają Amandę przed zmianą płci i muszę przyznać że chłopak że zdjęć rzeczywiście wygląda jak Amanda. Nie wiadomo gdzie i kiedy się urodziła, nie ma żadnych zdjęć Amandy z wczesnej młodości, gdzieś czytałem że są również inne transeksualistki i drag queen które twierdzą że znały Amandę jeszcze zanim zmieniła płeć. Oprócz męskiego głosu Amanda ma również męskie rysy twarzy. "A man Dali" to ponoć ukryte znaczenie Jej pseudonimu. Jakiś czas temu czytałem bardzo dużo artykułów na Jej temat i znalazłem więcej dowodów na potwierdzenie tej tezy ale w tym momencie nie pamiętam co to dokładnie było. Postaram się znaleźć.

BMovieManiac

Ale to nadal są niczym niepotwierdzone plotki głoszone od dziesięcioleci. Może jak kiedyś umrze to prawda taka czy siaka wyjdzie na jaw.

lalala

W każdej plotce jest ziarno prawdy a "dowodów" i świadków jest naprawdę bardzo dużo więc coś jest na rzeczy. Do kin wszedl właśnie film o Dalim i role Amandy grą aktorka po zmianie płci co jest naprawdę intrygujące.

IronMannn

Dla mnie to nie jest intrygujące, to celowe narzucanie jednego punktu widzenia opinii publicznej. Tych bardzo wielu domniemanych świadków to można policzyć na palcach jednej ręki. Zazwyczaj to już martwe lub starsze osoby z wypalonymi szarymi komórkami od alkoholu i narkotyków.

Co do "ziarnka prawdy" w plotkach to ci powiem, że mój kolega miał kiedyś dziewczynę, która mu się puszczała więc ją pogonił. Ta z zemsty rozpowszechniła opinię, że on jest gejem, a że znała niemal całe miasto to szybko się rozniosło. Przez to kolega nie ułożył sobie życia osobistego bo żadna go nie chciała. Nawet jak poznał kogoś z innej miejscowości to i tak plotka do niej dotarła. Dziś mój kolega jest wysoko postawionym urzędnikiem bez życia osobistego bo plotka zniszczyła mu życie. Także uważajmy co mówimy o innych bo plotki zazwyczaj nie da się odkręcić, ani udowodnić, że jest inaczej.

lalala

Oprócz tych "świadków który można policzyć na palcach jednej ręki" są też zdjęcia na których rzekomo widać Amandę przed zmianą płci i naprawdę trzeba mieć coś z oczami żeby nie zauważyć że chłopak którego na tych zdjęciach widać jest do Amandy łudząco podobny.

lalala

Myślę, że za życia artystki nie doczekamy się prawdy. Brak potwierdzenia tych plotek to element jej strategii i mimo że czasy się zmieniają, a osoby trans są coraz bardziej widoczne i otwarcie mówią o swojej historii, Amanda konsekwentnie milczy. Też podejrzewam, że urodziła się jako mężczyzna, ale skoro chce prowadzić swoją grę, w jakiś sposób to szanuję.

zegan333

Ciężko nie dostrzec męskich rysy twarzy i niskiego wręcz barytonowego głosu ale kurde z drugiej strony jak się popatrzy na jej dłonie w różnych teledyskach to są one wyjątkowo kobiece, delikatne i szczupłe. Ciekawa sprawa. Co nie zmienia faktu, że to wyjątkowo interesująca osoba :)

zegan333

wg mnie zmieniła, przecież z wyglądu to wypisz, wymaluj od zawsze facet - szczęka, figura, duże, męskie dlonie. Gdyby to była nieprawda, nie byłoby tylu niejasnosci i czarnych dziur w jej życiorysie. Gdzie jej zdjęcia z dziecinstwa, ze szkoły itd.? Znamy tylko dorosłą Amandę Lear. Bo wczesniej funkcjonowala jako chłopak. Pracowała w nocnych klubach jako drag queen co potwierdzają świadkowie.  Moglaby w koncu wyjśc z szafy i powiedzieć prawdę, ktorej wszyscy przecież się domyślają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones