Amanda Righetti

Amanda Elizabeth Righetti

7,1
1 916 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Righetti

ale ciało ma jak wyciosane z ogromnej kłody.
Zero wciecia w talii... lapy jak u pudziana i bary to samo. Starszne... ale mimo takich gabarytow i drenianego chodu jako akttorka daje rade.
Fak, ze wyglafda starzej, bo ja jej dawalem ze 4 lata wiecej (lekko 4)

użytkownik usunięty
karol66

Jakaś aktorka bez problemów z anoreksją i z tą odrobiną mięśni by móc przekonać widza, że jest policjantką a tu coś takiego. Amanda jest jedną z niewielu aktorek która może grać w filmach akcji i nie razić wychudzonym ciałkiem -przy tym jest naprawdę ładną, proporcjonalnie zbudowaną kobietą.

karol66

ale żeś mnie swą wypowiedzią wk...rwił. najchętniej bym ci z jakiejś "..ogromnej kłody.." zawaliła.

karol66

Piękna jest z twarzy ;)

użytkownik usunięty
karol66

haahaha to samo mysle gdy ja widze w Mentaliscie , w barach szeroka jak trzydrzwiowa szafa

W barach szeroka w tali wąska,typowa kobieta Śląska!!! Polecam.

art1971

Ale ona nie ma talii :)

karol66

Pokaż jak Twoja dziewczyna wygląda, znawco kobiecych kształtów.

_wilczur_

A w jakich filmach gra jego dziewczyna, że to jest ważne?

lifter67

Strzelam, że w niskobudżetowych z tagiem MILF.

karol66

świat mi sie zawalił normalnie OTWORZYŁEŚ MI OCZY stary trolu naprawdę dzięki. Juz teraz zawsze będę odwracał głowe jak zobaczę ja na ekranie FUJ

caninae

:D :D :D

karol66

Amanda jest bardzo ładna, ale muszę przyznać że w najnowszym sezonie Mentalisty chyba trochę się roztyła...

peciaq

W przeciwieństwie do Wayna, który widać , ze sporo pracował na siłce i wyszczuplał

peciaq

Przytyła faktycznie ale dlatego, że jest w ciąży. Dlatego teraz w serialu pokazują ją częściej jak siedzi bo niestety nie wpisali jej ciąży w scenariusz :)

figureout

no i dokładnie to sobie pomyslałam po ostatnim odcinku, strasznie przytyła i nawet jak ją tylko od łokci w górę pokazują to bardzo widać, ramiona dwa razy szersze niż wcześniej. A że oglądam sherlocka to wydedukowałam, że jest w ciąży :P

fibi_3

:D
Musze zaczac tego sherloka ogladac, bo myslalem, ze raczej wycinaja ja z serialu i stopniowo co raz mniej jej w kadrze :P

użytkownik usunięty
karol66

Dokładnie mam takie same zdanie jej ciało to ohyda .

użytkownik usunięty
karol66

wracaj do swoich przyjaciółek w AVI i JPEG :D

karol66

Teraz po ciąży jakoś zyskała na wyglądzie

karol66

Jedyne co przykuwało moje oczy w każdym z odcinków to jej bary, ale poza tym bardzo ładna kobieta:)
W Mentaliście do 5 sezonu bardzo mi się podobała, potem było planowe postarzanie każdej z postaci o te 2 lata i już później jako rola mamy mi się już nie podobała.

Ale mimo wszystko ładna kobieta :)

karol66

Rzeczywiście, byliby piękną parą z robocopem ;)

karol66

Uważam, że Amanda jest bardzo piękną kobietą. Jest wysoka, ma bardzo kobiecą, posągową sylwetkę. Robin Tunney wygląda przy niej jak chłopak.

tanbuelo

no właśnie ja też myślałem, że jest wysoka (co najmniej 185) a tu tylko średnia, pewnie to ta wysportowana sylwetka :p
Ogólnie ładna interesująca dziewczyna

karol66

Naprawde fajna babka ale nie oszukujmy sie sylwetke ma raczej jak plywaczki ... Dosc szerokie ramiona, kawal uda i brzud tez widac ze byl cwiczony ... bardzo dobrze widac to w COLONY gdzie non stop smiga w sukienkach ale i tak milo sie na nia patrzy ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones