Amanda RootI

7,1
168 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Root

mogę z czystym sumieniem polecić ten film (ale tylko fanom gatunku :)

AnnAntonina

A mi ona właśnie nie pasowała ani trochę do roli Anne Elliot.. ehh

kfiatek25

Bo jesteśmy przyzwyczajeni, że te jedyne mają być piękne, a Anne Elliot miała być właśnie nieładna i dopiero rozkwitać pod wpływem powrotu i Wentwortha i dawnych uczuć, co w filmie zostało doskonale pokazane; ona miała zgnuśnieć, zesmutnieć po tym co się kiedyś wydarzyło, po tym jak ją traktowano... Film doskonały, najlepsza adaptacja "Perswazji". Para głównych aktorów rewelacyjna, zresztą nie pierwszy raz razem na planie. Warto obejrzeć ich w filmie "The Man Who Cried" - zupełnie inna historia, zupełnie inna gra aktorów.

AnnaMariaTeresa

nie do końca
wg opisu Austin Anna była ładna, tylko jej uroda straciła świeżość
Frederick natomiast miał być bardzo przystojnym mężczyzną, dodatkowo po latach - w rozkwicie

kocham filmy/seriale BBC m.in. za to, że aktorzy wyglądają jak normalni ludzie, a nie jak modele z wybiegu, ale rzeczywiście dla mnie również w przypadku "Perswazji" z 1995 r. aktorka grająca Annę jest nieco zbyt mało urodziwa, chociaż oczywiście przekonująca

AnnAntonina

Była świetna w tej roli! doskonały duet aktorski

AnnAntonina

super film, bardzo lubię ekranizację książek Jane Austin:) polecam:)

użytkownik usunięty
AnnAntonina

Wg książki Anna była piękna, czego o aktorce ją grającej nie można powiedzieć. Wyglądała staro (na jakieś 50 lat) i albo wyglądała jakby się czegoś bała albo wytrzeszczała oczy, że aż dziw że jej nie wypadły. Kapitan zresztą też staro wyglądał. W ogóle mi się oboje nie podobali, choć sam film jest ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones