Amanda Tapping

7,8
1 275 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amanda Tapping

"2004-2009: Gwiezdne Wrota: Atlantyda (Stargate: Atlantis) jako Samantha 'Sam' Carter (gościnnie)"

w paru odcinkach była gościnnie, ale później weszła na miejsce Weir, więc nie wiem, czy nie jest tu błąd. nie znam się, dlatego nie chcę krzyczeć na całe gardło "BŁĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄD, BŁĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄD!!!!!!!", bo pewna nie jestem :)

pozdrawiam

buzyn

Weszła na miejsce Weir ale tylko na jeden sezon i to nie wszystkie odcinki.

buzyn

raczej błąd - bo jest w czołówce 4 sezonu czyli w stałej obsadzie a nie tylko 'goscinie' jak np. w 5-tym SGA ,w SGU itp.

rick7

jeśli jest w czołówce któregokolwiek sezonu to jest poprawnie podana jako stały członek obsady, gdyby nie 4 sezon kiedy to ona była dowódcą wyprawy to było by gościnnie jednak jest napisane poprawnie gdyż cały jeden sezon+kilka odcinków w pozostałych to już gościnne występy nie są, podobnie np: Rainbow Francks
jako Płk. Aiden Ford grał tylko w początkowych sezonach a później już nie(jego postać najprawdopodobniej zginęła chyba w 2 sezonie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones