Amber Tamblyn

Amber Rose Tamblyn

7,2
3 975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amber Tamblyn

nawet jej nie znam. Jakaś aktorka z wędrującymi dżinsami. A nie kojarzę ją z Klątwy 2 xDD ale co ona robi w TOP10?!

Cadaver

Ona jest w Top 10. To w nim robi.

Morgan_Mortimer_Graff

Hahaha :D Odpowiedź nademną jest dobra xD heh...
A tak pozatym to ja też jej nie znam i oprócz tego że tam jest,to też nie wiem co jeszcze tam robi xD

Cadaver

Tak właśnie głosują małolaty...a Sean Connery jest na 11...gdzie tu logika...

Sheah

Echh i pomyśleć że są jeszcze osoby na filmwebie które nie wiedzą o co chodzi z 1000 głosów....

Cadaver

Właśnie !!! Co ona robi w top 10 ?! ... Mój Boże

Patruell

paciek,
to mamy rozumieć, że niedługo stamtąd zniknie:D?

swoją drogą ja tez pierwszy raz widzę to nazwisko.

użytkownik usunięty
Cadaver

Więc to jest tak (było to już pisane z 1000 razy,ale co tam), że gdy ktoś przekracza pułap 1000 głosów wskakuje na listę Top Ludzie( często ląduje od razu bardzo wysoko) po czym w niedługim czasie spada daleeeeeeko w dół i wszystko znów toczy się starym rytmem [i znów Sean będzie w Top10;)]

użytkownik usunięty

niech się stanie. i przemówił i to było dobre. amen.
ja mam nadzieję, że to "zjawisko" niedługo zniknie, bo to jest śmieszne, nawet żałosne powiedziałabym, że naprawdę dobrzy aktorzy lecą, bo jakaś lalunia ma niezły tyłek, który pokazuje w kolejnych częściach filmu dla dzieci

Cadaver

Widziałam z nią kilka filmów, ale bez przesady. Na pewno nie jest lepszą aktorką od np. Johnny'ego Deppa. To chyba jakiś żart.

BohamC

Nananki dzięki że wyjaśniłeś. Ja już dość się o tym natłumaczyłem i jeszcze się ciągle dziwie że tak dużo osób o tym nie wie mimo iż co chwila jakis aktor czy aktorka wpada tak do Top10 i jest to ciagle tlumaczone:P

paciek

Oby spadła bo wstyd ;)
za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/>

kotpaw

A co do tego top 100 to jakiś debilny algorytm ktoś tu zastosował jeżeli nie układa kolejności biorąc pod uwagę średnią z liczby głosów/ocena...

kotpaw

boże, i po co jeszcze się bulwersujecie ? nie wystarczy wam wypowiedź jedna, że w przeciągu kliku dni spadnie...
nawet już to się stało

Jeev

Sama sie bulwesujesz, że ktoś się bulwersuje :]

Cadaver

nie wiem co ona tu robi i wogole nie wiem kto to jest...

Cadaver

A ja myślę, że przyjdzie w jej karierze taki moment, że wszyscy będą znać jej nazwisko. Póki co ambitny repertuar omija szerokim łukiem, ale moim skromnym zdaniem - ma potencjał.

madameTutliPlutli

Skoro nie wiesz, kto to jest, wystarczy obejrzeć kilka filmów, to nie boli. Swoją drogą, dla mnie gra świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones