Amelia Rose Blaire

6,4
490 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amelia Rose Blaire
CzarnaMamba_1277

Widzę, że nie tylko mnie zainteresowała ta postać :)

felek87

No bo jest interesująca ;)

CzarnaMamba_1277

Po ostatnim odcinku mam nadzieję, że będzie sobie fajnym wampirkiem:) Bardzo ładnie wyglądała. Na początku była trochę zastraszona, ale mam nadzieję, że Eric wróci i będą mieli jakieś ładne sceny:)

alien_2

Ona jest wspaniała,no po prostu razem z Pam najlepsze siostry świata ;D Fajnie by było,gdyby miała z Pam więcej scen w 7 sezonie ;)

CzarnaMamba_1277

Chciałabym żeby rywalizowały o uwagę Erica- Pam ma przewagę bo są dłużej "rodziną", ale Willa ma tą przewagę, że Eric jej nadal nie uwolnił. Jedno mnie zastanawia- skoro Willa i Eric są związani to dlaczego ona nie poczuła bólu w momencie jak on bawił się w zapałkę? To chyba tak powinno być, że ona czuje jego ból w takich chwilach, a w ostatniej scenie nie wyglądała na zaniepokojoną, że Erica od pół roku nie ma.

alien_2

Niee to byłoby głupio gdyby o niego rywalizowały,lepiej,żeby były takimi siostrzyczkami "girlteamem".Nie chcę kolejnego mieszania.Lepiej,żeby wszystko już dążyło do wyprostowania :)
Też mnie to zastanowiło,że ona nie zwróciła uwagi na jego nieobecność,w każdym razie nie było to ukazane jak na razie,a w rzeczywistości się martwi,a ukażą to w 7 sezonie.
Właściwie mogła tego nie poczuć,bo Eric nie umarł,tylko się uratował,a przecież dziecko by poczuło,gdby stwórca zginął,tak sądzę.
Może masz jakąś teorię? ;)

CzarnaMamba_1277

Właśnie nie wiem czy ona czuje go tylko jak ją wzywa czy czuje takie rzeczy jak straszny ból, rozpacz czy coś takiego? Ale mi nie chodzi o wojnę między nimi tylko takie małe złośliwości:D Pam jest zabawna w takich sytuacjach;)

CzarnaMamba_1277

Bardzo interesująca postać, ale jej niektóre miny mnie irytowały:D

creeepy

Np.które miny? ;p

CzarnaMamba_1277

Jak rozmawia z ojcem w izolatce, strasznie szeroko otwiera usta jak mówi;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones