Amrish Puri

Amrish Lal Puri

7,6
1 601 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amrish Puri

Amrish Puri to posiadacz najbardziej piorunującego spojrzenia pod słońcem! Tak ogromnego wytrzeszczu, jak w jego wykonaniu, jeszcze nigdy nie widziałam! (i pewnie nie zobaczę;) Miejcie się na baczności, wstrząs murowany;)

tutiki

zgadzam się!!:D w "żonie dla zuchwałych" taki wytrzeszcz zrobił że to dla mnie shock był!!!:D z takim spojrzeniem to nic innego jak w horrorach grac-zabijałby samym looknięciem!!;D

tutiki

a tak P.S.(bo zapomniałam dopisać;)) tylko szkoda,że już zmarł!!!

tutiki

Taaa... a jego przenikliwy wzrok w "Świątyni Zagłady"? To dopiero dreszczyk człowieka przechodził ;)

tutiki

Naprawdę piorunujące spojżenie
Jakby W moją srtone ktoś takiego wytrzeszcza zrobił to tak bym spieprzała że by sie dymiło :P hehe

__KarLa__

miało być Strone **


za krótki <br/>

tutiki

Właśnie też mi to przyszło do głowy jak oglądałam Żonę dla zuchwałych. Masakra :P:P Miałam koszmary normalnie ;) Zresztą za każdym razem kiedy oglądam wyżej wspomniany film to mam aż ciary :p brrr !! :p

tutiki

Uwielbiam go za te jego oczy, idealnie się nadaje do ról surowych ojców ^.^

NishaKapoor

Nie tylko surowych ojców, ale także postacie negatywne są w jego wykonaniu rewelacyjne. :)

julCia69

Oczywiście ^.^
To jest jeden z moich ulubionych aktorów ;)

tutiki

Świetnie wcielał się w negatywne postacie,których się nienawidziło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones