Amy AdamsIII

Amy Lou Adams

8,2
72 101 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Adams

"Peggy" chyba pasuje do niej idealnie. Chociaż bardziej "Piggy".
Za to ona sama nie pasuje chyba do żadnego filmu. Chciałem obejrzeć "Ona" ale właśnie zobaczyłem ją w obsadzie, szkoda.

Nawiązując do filmów, na przykładzie Supermana. Miłość Clarka powinna być piękna, do tego wyglądać inteligentnie. Kto wybrał ją do tej roli?!

Rozumiem, że masz swój gust i szanuję to. Ja akurat bardzo ją lubię, sprawdza się w rolach które gra i miłym zaskoczeniem było dla mnie, że zagrała Lois :)

Ona nie byłem w stanie skończyć przez męczący głos Scarlet:(

Ma dość wyrazistą urodę, a więc... w aktorstwie pozostają dwie opcje: albo być naprawdę wybitnym, albo grać jako aktor charakterystyczny. Sama nie wiem, co trudniejsze...

Widzisz, jak to pięknie się różnimy. Dla niej chciałbym film "Ona" obejrzeć

No ma coś w wyrazie twarzy takiego...że się nie miło robi na jej widok he. Najlepiej pasuje jej rola w Fighter (wieśniaczki, chamiary). Ale jakby nie patrzeć talent ma. Dobrze operuje akcentami.

Leposs

Mi się akurat robi miło na jej widok. W Fighter wypadła dobrze. Oglądałem ją w Wątpliwościach. tam grała postać bardzo miłej i delikatnej zakonnicy. W tej roli tez wypadła przekonywająco .

derjak

Kwestia gustu co do kobiety :p ale jak mówiłem wcześniej. Talentu jej nie można odmówić, czego dowodzą liczne nominacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones