Amy AdamsIII

Amy Lou Adams

8,2
71 900 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Adams

Jest tam doskonała. Idealnie oddaje dramat swojej postaci. Amy po prostu stała się Camille. Wielka szkoda, że nie ma oscarów za role serialowe. Szacun.

Helterskelter89

Żeby chociaż był glob

Helterskelter89

też tak uważam - była świetna

Helterskelter89

Wiem że to dość stary temat, ale chciałam napisać dosłownie to samo.
Oglądałam setki filmów i jeszcze więcej seriali i pomimo iż aktorzy potrafią wyjść z siebie i zagrać fenomenalnie to gdzieś tam wciąż widać, że jest do aktor i gra swoją rolę, ale Amy? W serialu Ostre Przedmioty po prostu pozamiatała wszystko co do tej pory przyszło mi oglądać. Ona nie była aktorką z kartkami scenariusza w ręku. Ona była swoją postacią. Camille była prawdziwa i Amy zwyczajnie się nią stała. W pewnych momentach miałam zupełnie gdzieś fabułę i chciałam tylko patrzeć na ten kunszt aktorski. Nie wiem, może jestem zauroczona, ale nigdy nie widziałam tak dobrej roli i tak dobrej aktorki żeby stać się fikcyjną postacią w dosłownym tego słowa znaczeniu. Zupełnie nie dziwię się że nie chce grać w drugim sezonie. Sama stwierdziła że nie mogła spać po nocach i czuła się jak człowiek z depresją i wiecznym kacem. Szacun...

Helterskelter89

nigdy nie lubiłam Adams z tego względu, że w moim mniemaniu jest jedną z najbardziej przereklamowanych aktorek: niezwykle często słyszałam na jej temat zachwyty, że powinna dostać Oscara za tą i za tamtą rolę i nigdy tego nie rozumiałam, ponieważ te jej najpopularniejsze role dla mnie są do bólu nijakie i przeciętne. na ogół omijam produkcje w których ona występuje jednak niedawno w końcu się przełamałam i obejrzałam Ostre Przedmioty. i muszę przyznać z ręką na sercu że jej kreacja Camille Peaker jest niesamowita. po raz pierwszy w życiu jestem autentycznie pod wrażeniem jej aktorstwa. wcześniej nigdy bym nie pomyślała, że Amy Adams jest w stanie zagrać tak niezwykle przekonująco tak złamaną psychicznie i straumatyzowaną postać jaką była Camille.

Helterskelter89

Zgadzam się i popieram zdanie w pełni. Rola wspaniała, zagrała tam rewelacyjnie pod każdym względem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones