Amy AdamsIII

Amy Lou Adams

8,2
72 137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Adams

Jest Boska kocham rude myślałem że Nicole Kidman nikt nie zastąpi aż przekonałem się do niej ta ruda mnie kręci zdolna piękna wspaniała

użytkownik usunięty
jakub_borski

fe rude

jakub_borski

Zgadzam się, jest do Nicole szalenie podobna i będzie jej godną następczynią.

anooolka714

Różnica jest taka, że Amy Adams jest piękna, a Nicole Kidman... nie urodziła się we Włoszech;-)

jakub_borski

nie wiem co wy w niej widzicie...

mk34

Oj długo by wymieniać... :P
Napewno wygląda niesamowicie pięknie pomimo tego, że nie jest typową pięknością (ach te niebieskie oczy i rude włosy).
Ma świetny głos, najlepszy wśród aktorek (nawet tych co najpierw zajmowały sie zawodowo śpiewaniem).
Wybiera bardzo ciekawe i różnorodne role.
No i chyba najważniejsze - jest naprawde rewelacyjną aktorką. Jej gra w paru filmach jest po prostu genialna.

Ktoś tu porównuje Amy do Nicole Kidman. Moim zdaniem nie da się tych dwóch kobiet porównywać - Nicole nie dorasta Amy do pięt zarówno pod wzlędem uroku jak i wyglądu, talentu. Tak naprawde nikt nie może się równać z Amy :D

Waclaw

Nie przesadzalabym bo to kwestia gutu aczkolwiek zgadzam się że Amy ma bardzo wyjątkowy a pzy tym zjawiskowo piekny typ urody której jej osobiście zazdroszczę. Wczoraj oglądalam z nią "oświadczyny po irlandzku" i wprost ne mogłam się na nią napatrzeć. ;)

kilmenyy

jest bogina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones