Amy AdamsIII

Amy Lou Adams

8,2
72 036 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Adams

zagrała poprawnie ale nic specjalnego. Pozostala trójka nominowanych aktorow byla duzo lepsza

bibunio89

Bzdura. Obok Bale'a była najlepsza. Potem Cooper, na końcu Lawrence.

bibunio89

Tez uwazam ze nie zasluzyla na nominacje. Reszta nominowanych aktorow z tego filmu wypadla lepiej. Niestety Akademia zaczyna nominowac Adams regularnie za kazdą role tak jak Meryl Streep

najlepszy89

To aktorka wszechstronna, moje serce zdobyła rolą w filmie Wątpliwość, do tego mój ideał kobiecej urody! Potrafi zagrać wszystko, stąd te nominacje od Akademii.

Luxman

Przecież w AH niczym się nie wyróżniła.

bibunio89

Nie wiem czy zasłużyła ,pewno tak natomiast myślę sobie że o statuetkę to w tym roku będą tak na prawdę walczyć dwie "starsze "panie , ze wskazaniem na Meryl Streep. Wracając do Adams , jest trochę tak że aktorki/aktorzy u swoich ulubionych reżyserów stają na granicy swoich umiejętności i tworzą fantastyczne postacie, a Pan Rusell wyciąga z Adams dosłownie wszystko a nie tak łatwo stworzyć postać nie dramatyczną i skupić na sobie uwagę...nie tylko dekoltem do pasa...:) pozdrawiam

JOKER5700

Zasłużyła czy nie, ale nie będę zaskoczona jak wygra, za tę rolę już kilka nagród dostała, co nie znaczy, że Oskara też jej wręczą, w każdym razie grała dobrze, nie zgodzę się z rock79, żeby się niczym nie wyróżniała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones